Recep Tayyip ERDOĞAN Üniversitesi 14 Geçici İşçi Alacak

Recep Tayyip ERDOĞAN Üniversitesi 14 Geçici İşçi Alacak

Recep Tayyip ERDOĞAN Üniversitesi, 30 günden az süreli ve yılda toplam 90 günü geçmemek üzere iki dönem halinde çalışmak üzere 14 geçici işçi alacağını duyurdu.

Recep Tayyip ERDOĞAN Üniversitesi, 2 dönem halinde 14 geçici işçi alacak. 1 dönem 2021 Ekim, Kasım, Aralık ve 2. Dönem 2022 Ocak, Şubat, Mart olacaktır.

Başvuracak Erkek adayların 16 – 17 Eylül 2021tarihleri arasında başvurularını İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığından alacakları “Geçici İşçi Alımı Başvuru Formunu” doldurarak 1 adet vesikalık fotoğraf ile beraber elden teslim etmeleri gerekmektedir.

GENEL ŞARTLAR VE AÇIKLAMALAR

  • Sadece erkek adaylar başvurabilirler.
  • Başvuru yapanların T.C. vatandaşı ve en az ilköğretim okulu mezunu (ilkokul mezunu dâhil) olmaları gerekir.
  • Alınacak geçici işçiler Üniversitemize bağlı birimlerde temizlik ve çevre düzenlemesi ile ilgili işlerde istihdam edilecektir.
  • Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılır, işe alınma işlemleri iptal edilir.
  • İlan başvurusu kabul edilen işçilerin sayısı alınacak personellerin 4 katından (56 kişi) fazla olması durumunda 21.09.2021 Salı günü saat 10.00 da noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır.
  • Emekli, öğrenci, iş akdi askıda olanlar ve adli sicil kaydı olan adaylar bu alım için başvuru yapamazlar.
  • İlan şartlarına uyan ve müracaatları kabul edilen adayların tamamı üzerinden 22 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 10:00’da Üniversitemiz Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi ihale salonunda mülakat yapılacaktır.
  • Noter kurası sonucunda belirlenen asil ve yedek adaylardan istenilecek belgeler ile mülakata katılmaya hak kazananların listesi, mülakat yeri ve tarihi ayrıca konu ile diğer duyurular (www.erdogan.edu.tr) adresinde ilan edilecek olup TEBLİGAT MAHİYETİNDE YAYINLANACAKTIR. Ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Posta, kargo ve kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.
  • Mülakata katılmayan aday kendiliğinden elenmiş sayılır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.