Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı (Farklı Unvanlarda) Kamu Personeli Alımı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı (Farklı Unvanlarda) Kamu Personeli Alımı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı çıktığı ilan doğrultusunda Kamu Personeli ve Memur Alımı yapacağını açıkladı. Detayları sizler için derledik.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı çıktığı ilan ile farklı unvanda 6 uzman personeli, kamu personeli ve memur unvanlarında alacağını duyurdu. Başvuru tarihi ve işlemleri haberimizde.

Kamu Personel Alımı Duyurusunda Detaylar

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı güncel alımlar yapıyor. Bu alımlar 1 Çevre Uzmanı, 1 Sosyal Uzmanı, 1 Satın Alma ve Sözleşme Yönetim Uzmanı, 1 Bilişim Teknojileri (IT) Uzmanı, 1 Sosyal Girişimcilik Uzmanı ve 1 Proje Asistanı olmak üzere toplamda 6 personel alımı yapacak.

sanayi-ve-teknoloji-bakanligi.jpg

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Tarihi

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 1-6 Aralık 2021 tarihleri arasında en geç 17:00 saatine kadar gerçekleştirebileceklerdir.

Başvurumu Nasıl Yapacağım?

Başvurular e-devlet sistemi üzerinden giriş yaptıktan sonra gerekli bölüme giriş yapıp gerekli alanların doldurulması ve başvuru için istenilen belgelerin sisteme yüklenmesi ile yapılacaktır.

Başka yollarla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.