Sarıyer Belediyesi 15 Personel Alıyor! Başvuruları Kaçırmayın

Sarıyer Belediyesi 15 Personel Alıyor! Başvuruları Kaçırmayın

Sarıyer Belediyesi kamu personel alımı yapacağını duyurdu. İlana çıkan belediye iştirakçilerinden SARBEL Organizasyon Temizlik Spor Hizmetleri İnşaat Gıda SAN. VE TİC. A.Ş. 15 personel alacağını açıkladı.

Sarıyer Belediyesi Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü İŞKUR üzerinden çıktığı ilan kapsamında 12 Çocuk Gelişimi Meslek elemanı ve 3 Çocuk Bakıcısı olmak üzere toplam 15 kamu personel alımı yapacak.

12 Çocuk Gelişimi Meslek elemanı Müracaat Koşulları

 • Çocuklara drama, resim, müzik, bilgisayar ve bedensel gelişim çalışmaları yaptırabilen, Eğitim ve öğretiminden sorumlu olduğu çocukların davranışlarını gözlemleyip yeteneklerini geliştirici etkinlikler düzenleyebilen, Çocuklara model olmak suretiyle, olumlu alışkanlıklar kazandırılarak istenmeyen davranışlara karşı önleyici tedbirler alan, Özel durumu olan çocuklara gerektiğinde öz bakım ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı olabilen, gerektiğinde ilkyardım kurallarını uygulayabilen, Eğitim etkinlikleri için gerekli bazı basit materyalleri hazırlayabilen.
 • Ön Lisans & Lisans Mezunu ‐ Üniversitelerin 2 yıllık Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü ya da 4 yıllık Çocuk Gelişimi ve Eğitimi & Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Mezunu,
 • 20 – 40 Yaş Aralığı –Kadın Adaylar
 • Kamu haklarından mahrum olmamak 28/04/2018 tarihli resmi gazetede yayımlanan, İl Özel idareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idari birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerinin gördürülmesine ilişkin usul ve esasların 4. Maddesindeki şartları taşıyor olmak.

sariyer-belediyesi-isci-alimi.jpg

3 Çocuk Bakıcısı Müracaat Koşulları

 • Çocukların özbakım ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı olabilen, Şube temizliğinden ve hijyeninden sorumlu,
 • 20 – 45 Yaş Aralığı –Kadın Adaylar,
 • Kamu haklarından mahrum olmamak,
 • 28/04/2018 tarihli resmi gazetede yayımlanan, İl Özel idareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idari birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerinin gördürülmesine ilişkin usul ve esasların 4. Maddesindeki şartları taşıyor olmak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

 • Başvuru Formu
 • 1 adet vesikalık fotoğraf
 • Alınacak 15 Personelin Çalışma Adresi
 • İşe alınan personeller Sarıyer Belediyesi Pınar Mahallesi Günyüzü Sokak No:2 Sarıyer İstanbul adresinde hizmet vereceklerdir.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Adaylar başvurularını 26-29 Mart 2022 tarihleri arasında Sarıyer Belediyesi resmi sitesi yayımlanan başvuru formu doldurularak [email protected] elektronik posta adresine gönderilerek başvuru işlemini tamamlayabilirler.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.