Şeker Fabrikaları 7 Personel Alıyor

Şeker Fabrikaları 7 Personel Alıyor

Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü yaptığı ilan ile 7 sürekli işçi alacağını duyurdu. Alıma ait detaylar haberimizde.

Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü yaptığı duyuruyla Ankara, Kars ve Uşak Şeker Fabrikalarına belirsiz süreli çalıştırılmak üzere 5 Eski Hükümlü (İlköğretim ve Ortaöğretim) Sürekli İşçi alımı yapılacak.

Ayrıca, Burdur ve Eskişehir Şeker Fabrikalarına belirsiz süreli çalıştırılmak üzere 2 Engelli (Önlisans mezunu) Sürekli İşçi alımıyla birlikte toplam 7 sürekli işçi alımı yapılmış olacak.

Türkiye Şeker Fabrikaları Personel Alımı

Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü alacağı personellere ait unvan ve illere göre dağılımı aşağıdaki gibi olacak.

eker-fabrikasi-personel-alimi.jpg

5 Eski Hükümlü Alımı

  • Kars iline görevlendirilecek 1 Şeker İmal İşçisi; en az lise ve dengi okul mezunu olmak, Asgari 3 Yıl Şeker İmal İşçisi Tecrübesi olacak.
  • Uşak iline görevlendirilecek 1 Marangoz İşçisi; en az lise ve dengi okul mezunu olmak, Ağaç İşleri, Mobilya ve Dekorasyon / Ustalık Belgesine sahip olmak.
  • Uşak iline görevlendirilecek 1 Boru Kaynakçısı İşçisi; en az lise ve dengi okul mezunu olmak, Metal İşleri, Metal Teknolojisi, Kaynak Teknolojisi / Kaynakçılık Ustalık Belgesine sahip olmak.
  • Ankara ve Uşak illerine görevlendirilecek 2 İş Makineleri Operatörü İşçisi; en az İlköğretim mezunu olmak, G Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak.

2 Engelli Alımı

  • Burdur iline görevlendirilecek 1 İnşaat Teknikeri İşçisi; Önlisans mezunu olmak, İnşaat Teknolojisi bölümünü bitirmiş olmak.
  • Eskişehir iline görevlendirilecek 1 Ambar / Depo Görevlisi; Önlisans mezunu olmak, İşletme Yönetimi, Lojistik, Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Maliye, Büro Yönetimi, Halkla İlişkiler, Pazarlama bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

İlana Nasıl Başvurabilirim?
Adaylar başvurularını 14-18 Ekim 2021 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri ve e-şube üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.