Sivas Gürün Belediyesi Daimi 8 Personel Alımında Başvurular Başladı

Sivas Gürün Belediyesi Daimi 8 Personel Alımında Başvurular Başladı

Sivas Gürün Belediyesi farklı unvanlarda daimi olarak istihdam etmek üzere 8 kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor. Başvuru yapacak adayların merak ettiği tüm soruların cevabı haberimizin devamında.

Sivas Gürün Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında belediye bünyesinde açık bulunan pozisyonlar için 7 İşçi ve 1 Şoför olmak üzere toplamda 8 daimi kamu işçisi alacak. Yapılacak alım için adaylarda iş deneyim şartı aranmayacak.

İşçi Ve Şoför Alımı İçin Başvuru Şartları

T.C. Vatandaşı olmak (Ortak),

18 yaşını tamamlamış olmak (Ortak),

Affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine karşı suçlardan, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak (Ortak),

Askerlik durum itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak (Ortak),

Görevini devamlı yapmasına engel akıl hastalığı bulunmamak (Ortak),

Sivas ili Gürün ilçesinde ikamet ediyor olmak (Ortak),

C Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak (Şoför alımı için).

gurun-belediyesi.jpg

Kamu Personel Alımında Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Kimlik fotokopisi (Ortak),

Adli Sicil Kaydı (Ortak),

Nüfus Kayıt Örneği (Ortak),

Adres Kaydı (Ortak),

Sağlık Raporu (Ortak),

Askerlik Durum Belgesi (Ortak),

Öğrenim Belgesi (Ortak),

Sürücü Belgesi (Şoför Alımı için).

Sivas Gürün Belediyesi Personel Alımı Mülakat Bilgileri

Başvuruları uygun görülen adaylar 29 Aralık 2021 Çarşamba günü saat 14.00’da Gürün Belediyesinde mülakata tabi tutulacak.

Kamu Personel Alımı Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar Gürün Belediye Başkanlığı bünyesinde haftada 45 saat (Cumartesi yarım gün) çalışma şeklinde göre 08.00-17.00 mesai saatleri doğrultusunda çalışacak.

Personel Alımı Başvuru Tarihi ve Yeri

21 Aralık 2021 Salı günü başlayan başvurular 27 Aralık 2021 Pazartesi günü sona erecek olup, alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Gürün Belediyesine yapacak.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.