Süleyman Demirel Üniversitesi Kurayla 6 İşçi Alımı Yapıyor

Süleyman Demirel Üniversitesi Kurayla 6 İşçi Alımı Yapıyor

Süleyman Demirel Üniversitesi yaptığı ilan ile 6 Beden İşçisi alacağını duyurdu. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan şartlar, başvuru tarihi ve daha fazlası haberimizde.

Süleyman Demirel Üniversitesi yaptığı duyuruyla 6 Beden İşçisi alacağını açıkladı. İlana başvurmak isteyen adaylar başvurularını 30 Ekim 2021 tarihine kadar esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir.

Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alımı

Alımı gerçekleşecek olan 6 Beden İşçisi kura sistemiyle işe alınacak olup belirli süreli olarak, 15 Kasım 2021-14 Ocak 2022 tarihleri arasında hizmet vereceklerdir.

Dikkat Edilmesi Gereken Konular

  • Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
  • Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
  • Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının dört katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
  • Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
  • Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
  • Müracaat eden adaylar içerisinden talep sayısının dört katı olacak şekilde noter kura çekimi düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
  • İşyerine ismi bildirilen kişilere sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara duyurulacaktır.
  • Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
  • İlana başvuracak kişilerin başvuru tarihi itibari ile 18 yaşından gün almış olması gerekmektedir.
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak,

sdu-personel-alimi-basladi.jpg

Noter Kura Tarihi

Adaylar Süleyman Demirel Üniversitesi SDÜ Lütfü ÇAKMAKÇI Kültür Merkezi A Salonu'nda 04 Kasım 2021 tarihi PERŞEMBE günü saat 10:00 da noter huzurunda yapılacaktır. Kura sonuçları 05 Kasım 2021 tarihinde SDÜ web sayfasında (www.sdu.edu.tr) yayımlanacaktır.

Mülakat Tarihi ve Adresi

Adaylar sözlü mülakata 08 Kasım 2021 tarihinde saat 09:30 da SDÜ Lütfü ÇAKMAKÇI Kültür Merkezi B Salonu'nda yapılacaktır. Çalışmaya hak kazanan adayların isimleri 9.11.2021 tarihinde üniversitemiz web sayfasında (www.sdu.edu.tr) yayımlanacaktır.

Çalışma Adresi

Adaylar işe başlamaları durumunda çalışma adresi Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu olacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.