T.C. Ticaret Bakanlığı BEKLENEN İŞÇİ ALIMLARINI BAŞLATTI

T.C. Ticaret Bakanlığı BEKLENEN İŞÇİ ALIMLARINI BAŞLATTI

T.C. Ticaret Bakanlığı başvuruları, 01-12 Şubat 2024 tarihleri arasında Kariyer Kapısı üzerinden online yapılmalıdır. Adaylar sadece bir pozisyon için başvurabilir ve en fazla 10 il tercih edebilirler.

T.C. Ticaret Bakanlığı, 657 sayılı Kanun'un 4/B maddesi uyarınca merkez, taşra ve döner sermaye birimlerinde görev yapacak toplam 328 sözleşmeli personel (88 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 240 Destek Personeli) alacaktır.

T.C. Ticaret Bakanlığı BEKLENEN İŞÇİ ALIMLARINI BAŞLATTI

Alımlar 2022 KPSS puanlarına göre yapılacak ve adayların çeşitli genel ve özel şartları karşılaması gerekmektedir. Başvurular, 01-12 Şubat 2024 tarihleri arasında Kariyer Kapısı üzerinden online yapılmalıdır. Adaylar sadece bir pozisyon için başvurabilir ve en fazla 10 il tercih edebilirler. Koruma ve Güvenlik Görevlisi için silahlı özel güvenlik kimlik kartı, destek personeli için ise belirli şartlar aranmaktadır. Başvuru detayları ve gereklilikler, belgelerin doğruluğu adayların sorumluluğundadır.

Değerlendirme, KPSS puan sıralamasına göre yapılacak, aynı puan durumunda diğer kriterler devreye girecektir. Atamalar, asıl ve yedek aday listesi üzerinden gerçekleştirilecek. Yanlış beyanda bulunan veya hatalı belge sunan adayların başvuruları geçersiz sayılacak ve atamaları iptal edilecektir. Sonuçlar ve ilanlar Ticaret Bakanlığı'nın web sitesi ve Kariyer Kapısı üzerinden duyurulacak.

01.02.2024 12.02.2024

BAŞVUR

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.