Tarım ve Orman Bakanlığı 6 Personel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı 6 Personel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı 6 personel alacağını duyurdu. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan şartlar, başvuru tarihi ve daha fazlası haberimizde.

Tarım ve Orman Bakanlığı yaptığı duyuruyla 2 Engelli Büro İşçisi, 2 Tarım İşçisi, 1 Bilgisayar Teknisyeni ve 1 Muhasebeci olmak üzere toplam 6 kamu işçi alımı yapacağını açıkladı.

İlana başvurmak isteyen adaylar başvurularını 08 -12 Kasım 2021 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir.
Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Alımı

6 Kamu işçisi alacak olan Tarım ve Orman Bakanlığı 4 kamu işçisini daimi olarak 2 kamu işçisini ise geçici olarak istihdam edecek.

1 Bilgisayar Teknisyeni ve 1 Muhasebeciyi Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırma Enstitü Müdürlüğüne, 2 Tarım İşçisini Ankara İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde ve 2 Engelli Büro İşçisini ise Yalova İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde görevlendirileceklerdir.

tarim-ve-orman-bakanligi.jpg

Engelli Büro İşçisi Başvuru Şartları

  • Engelli alım ilanına başvuracak adaylar, İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Kamu Yönetimi, Ekonometri, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Bilgi ve Belge Yönetimi bölümlerinin birinden mezun olma şartı aranmaktadır.

Tarım İşçisi Başvuru Şartları

  • 41 yaşından gün almamış olmak.
  • Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olmak.
  • E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Muhasebeci Başvuru Şartları

  • Lise ve Dengi Okulu muhasebe bölümünden mezun olmak.
  • Muhasebe mesleğinde bir yıl çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgelemek.

Bilgisayar Teknisyeni Başvuru Şartları

  • Lise ve Dengi bölümlerde Bilgisayar Teknik Servisi, Bilgisayar İşletimi ve Bilgisayar Teknik Servisi bölümlerin birinden mezun olmak.
  • Belirtilen meslekte bir yıl çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgelemek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.