Taşköprü Belediyesi Daimi Personel Alımı

Taşköprü Belediyesi Daimi Personel Alımı

Taşköprü Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi 8 kamu işçisi alacak. Alınacak personellerde deneyim süresi aranmayacak. Başvuru tarihi ve diğer detaylar haberimizde.

Yalova Taşköprü Belediyesi açık bulunan pozisyonlarda daimi olarak istihdam etmek üzere 8 Park Bahçe İşçisi alacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yapılan duyuruya göre alınacak personeller 08:30 ile 17:30 saatleri arasında Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No:21 Taşköprü Çiftlikköy Yalova adresinde hizmet verecekler.

Park Bahçe İşçisi Başvuru Şartları

T.C. Vatandaşı olmak
Son bir yıldır Taşköprü beldesi ile mücavir alanlarında (Denizçalı ve kabaklı)
İkamet etmek
Park bahçe bakımı sertifikasına sahip olmak
Askerlikle ilişiği bulunmamak
45 yaşını geçmemiş olmak
Adli sicil kaydı olmamak

taskopru-belediyesi.jpg

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Kimlik fotokopisi
Diploma fotokopisi (en az ortaokul mezunu olmak)
Park bahçe bakımı sertifikası
Sağlık raporu
İkametgah belgesi
Adlı sicil belgesi

Mülakat Bilgileri

Görüşmeye çağırılacak adaylar 04 Mart 2022 tarihinde saat 14:00’da Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No:21 Taşköprü Çiftlikköy Yalova adresinde mülakata girecekler.

Başvuru Tarihi ve Şekli

İlana başvuracak adaylar başvurularını 25 Şubat 2022 ile 02 Mart 2022 tarihleri arasında başvurularını Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No:21 Taşköprü Çiftlikköy Yalova adresine istenen belgelerle birlikte şahsen yapacaklar.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum