Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 10 Personel Alacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 10 Personel Alacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında 10 personel alacak. Başvuruları bugün başlayan alım için adaylardan istenen şartlar ve diğer detaylar haberimizde.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi belediyenin sorumluluk alanına giren tüm mezarlıklarda geçici olarak istihdam etmek üzere 10 erkek İmam-Gassal alımı gerçekleştirecek. Yapılacak olan alıma başvuruda bulunacak adaylardan işe alınmaya hak kazananlar 6 ay süreyle görev yapacak.

Başvuru Şartları

  • Emekliliğe hak kazanmamış olmak,
  • Affa uğramış olsa bile Anayasal düzene ve devlete karşı işlenmiş suçlardan mahkum olmamak,
  • Tercihen İlahiyat Lisans, Ön Lisans veya İmam Hatip Lisesi mezunu olmak,
  • Hafızlık, Kuran Kursu ya da Gassal Belgesine sahip olmak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  1. Özgeçmiş,
  2. Diploma ya da sertifika.

Mülakat Bilgileri

Yapılan başvurular sonucunda başvuruları kabul edilen adaylara mülakat yeri ve zamanı SMS yoluyla bildirilecek.

tekirdag-buyuksehir-belediyesi.jpg

Çalışma Şartları

Yapılacak mülakatlar sonucunda işe alınmaya hak kazanan adaylar Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanında giren tüm mezarlıklarda çalışacak.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Söz konusu alım için 7 Nisan 2022 Perşembe günü başlayan başvurular 12 Nisan 2022 Salı günü sona erecek. Yapılacak alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 100. Yıl Mahallesi Cenk Sokak No: 13/5 Süleymanpaşa adresine yapacak.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.