Erzurum Teknik Üniversitesi! KAMU İŞÇİ ALIMI yeni başlanacak İŞ

Erzurum Teknik Üniversitesi! KAMU İŞÇİ ALIMI yeni başlanacak İŞ

KAMU İŞÇİ ALIMI yeni başlanacak İŞ Erzurum Teknik Üniversitesi

Erzurum Teknik Üniversitesi'nin 2023 yılında yapacağı personel alımı için gerekli şartlar nelerdir? Detayları burada bulabilirsiniz.

Erzurum Teknik Üniversitesi, 2023 yılında büro personeli, destek personeli,

koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonları için sözleşmeli personel alımı yapacak mı? Başvuru şartları nelerdir?

Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) 12 Personel Alımı Yapacak Erzurum Teknik Üniversitesi, 2023 yılında büro personeli, destek personeli(bakım-onarım, şoför),

koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonları için sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvuru yapacak adayların genel ve özel şartları taşıması gerekmektedir.

Kamuya KPSS ve KPSS şartsız işçi, memur ve sözleşmeli personel alımlarını takip için tıkla ücretsiz indir.

Erzurum Teknik Üniversitesi Personel Alımı Şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.

7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak.

2022-KPSS'den; lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim (lise) mezunları için KPSS P94 puanına sahip olmak.

Başvuracak adayların 2022 yılı KPSS (B) grubu sınavından ilgili puan türünden belirtilen puanı almış olmaları gerekmektedir.

Belirtilen puan türünden farklı puan türünden veya ilgili puan türünde belirlenen puanın altında puanla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru Tarihleri ve Yeri Erzurum Teknik Üniversitesi personel alımı başvuruları 20 Kasım-4 Aralık 2023 tarihleri arasında,

adayların başvuru formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgeleri eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde

Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Bu bilgiler ışığında Erzurum Teknik Üniversitesi'nin 2023 personel alımı şartlarını ve başvuru tarihlerini öğrenmiş oldunuz.

Başvurmak isteyen adayların belirtilen şartları eksiksiz olarak yerine getirmeleri gerekmektedir.

Kaynak: kariyerbankasi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.