Trabzon Üniversitesi Bünyesine Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Trabzon Üniversitesi Bünyesine Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Trabzon Üniversitesi yapmış olduğu duyuru ile birimlerinde görevlendirmek üzere 3 sürekli işçi alımı yapacak. İşe başvuracak adaylar için başvurular başladı.

Trabzon Üniversitesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı emrinde görevlendirmek üzere 3 sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. Başvuracak adaylarda en az ortaöğretim mezunu, en fazla ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu olma şartı aranacak.

Alınacak olan 3 personelden 2 Sürekli İşçi (Engelli) ve 1 Sürekli İşçi ise (Eski Hükümlü / Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan) kişilerden belirlenecektir.

Trabzon Üniversitesi Personel Alımı İçin Gerekli Özel Şartlar

  • 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını aşmamış olmak.
  • Askerlik ile ilişiği olmamak (Erkek adaylar için yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.
  • Engellilerin durumlarını ilgili mevzuatına göre yetkili sağlık kuruluşlarından alınan engelliler için sağlık kurulu raporuyla belgelendirmeleri zorunludur.
  • Adaylar Üniversitenin tüm işyerlerinde vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır ve vardiyalı çalışmaya engel bir durumu olmaması gerekir.

trabzon-universitesi-isci-alimi.jpg

Kura Kapsamında Aday Listelerinin Belirlenmesi

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından kura çekimi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan adayların, kura çekim yeri ve tarihi tabloda belirtilmiş olup kura çekimi noter huzurunda yapılacaktır. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilecektir.

Tüm başvuru sahipleri arasından kura ile açık iş sayısının 4 katı kadar 2 ayrı liste halinde eşit sayıda adayı içeren “Asıl Liste” ve “Yedek Liste” oluşturulacaktır. Söz konusu listeler, Üniversitenin internet sitesinde ilan edilecek olup adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Adaylar başvurularını 04-08 Nisan 2022 tarihleri arasında Trabzon İş Kurumu İl Müdürlüğüne / Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir.

Kura Tarihi

Başvuruları kabul edilen adaylar 14.04.2022 tarihinde Saat:09.00’da Söğütlü Yerleşkesi Mahmut Goloğlu Amfisi Akçaabat Trabzon adresinde Kuraya tabi tutulacaklardır.

Kura çekimi sonucunda sözlü sınava alınacak adaylar Üniversitenin internet sitesi (https://trabzon.edu.tr/) “Duyurular” kısmından yayımlanacaktır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.