Üniversiteye kamu personel alımı! Mustafa Kemal Üniversitesi!

Üniversiteye kamu personel alımı! Mustafa Kemal Üniversitesi!

Bu alımlar, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi uyarınca ve özel bütçe giderleriyle karşılanacak.

Mustafa Kemal Üniversitesi, çeşitli pozisyonlar için KPSS puan sıralaması temelinde, yazılı veya sözlü sınav yapmadan sözleşmeli personel alımı yapacak.

Üniversiteye kamu personel alımı! Mustafa Kemal Üniversitesi!

Bu alımlar, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi uyarınca ve özel bütçe giderleriyle karşılanacak. Alım, büro personeli, destek personeli (kaloriferci, temizlik), tekniker ve sağlık teknikeri gibi farklı kategorilerde gerçekleşecek.

Mustafa Kemal Üniversitesi adayların, belirli eğitim düzeylerinden mezun olmaları, KPSS' den belirli bir puan almaları ve 35 yaşını aşmamaları gibi özel şartları taşımaları gerekiyor. Ayrıca, genel sağlık durumlarının görevlerini sürekli yapmalarına engel teşkil etmemesi şartı aranıyor.

Mustafa Kemal Üniversitesi başvurular, üniversitenin resmi web sitesi üzerinden elektronik ortamda yapılacak ve adaylar istenen belgeleri sisteme yükleyecekler. Bu alımlar, adayların kamu sektöründe kariyer yapma fırsatı bulmalarını sağlayacak ve üniversitenin personel ihtiyacını karşılayacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.