Yahşihan Belediyesi İşçi Alımı Yapıyor

Yahşihan Belediyesi İşçi Alımı Yapıyor

Yahşihan Belediyesi yaptığı ilan ile 2 kamu işçisi alacağını duyurdu. Alıma başvuracak adaylarda aranan şartlar, istenecek belgeler ve başvuru tarihi haberimizde.

Kırıkkale Yahşihan Belediyesi yaptığı duyuruyla 1 Kepçe Operatörü ve 1 Minibüs Şoförü alacak. Alıma başvurmak isteyen adaylar başvurularını 15 Ekim 2021 tarihine kadar esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurularını gerçekleştirebilirler.

Yahşihan Belediyesi Personel Alımı

Yahşihan Belediyesi noter huzurunda kura sistemi ile alacağı 2 kamu işçisini daimi kadroyla kendi bünyesinde görevlendirecek olup görev yeri ilçe belediye sınırları olacaktır.

yahsihan-belediyesi-isci-alimi-yapiyor.jpg

Minibüs Şoförü Müracaat Koşulları

  • Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Otomotiv Gövdecisi Kurs Belgesine Sahip Olmak.
  • MEB Onaylı Otomotiv Test ve Ayarcısı Kurs Belgesine Sahip Olmak.

Kepçe Operatörü Müracaat Koşulları

  • Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde İş Makineleri ve Ekipmanları Seçimi ve Verimli Çalışma Kurs Belgesine Sahip Olmak.
  • Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde İş Makineleri Bakım Onarımı Kurs Belgesine Sahip Olmak.

Başvuru Evraklarının 22 Ekim 2021 tarihi mesai bitimine kadar Yahşihan Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir. İş Başvurusu için teslim edilecek belgelerin belirtilen şartları taşımaması durumunda adaylar noter kurasına dahil edilmeyecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.