Yakutiye Belediyesi Personel Alacak

Yakutiye Belediyesi Personel Alacak

Yakutiye Belediyesi yaptığı ilan ile 2 Satın Alma Görevlisi alacağını duyurdu. Alıma başvuracak adayların merak ettiği tüm detaylar haberimizde.

Yakutiye Belediyesi İŞKUR aracılığıyla yaptığı duyuruyla 2 Satın Alma Görevlisi alacak. Alıma başvurmak isteyen adaylar başvurularını 11 Ekim 2021 tarihine kadar esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurularını yapabilirler.

Yakutiye Belediyesi Personel Alımı

Yakutiye Belediyesi alacağı 2 kamu personeli başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dahil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından düzenlenen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

yakutiye-belediyesi-personel-isci-alimi.jpg

Müracaat Koşulları

  • 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,
  • Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,
  • M.E.B.onaylı en az 400 saatlik ''Bilgisayar Programcısı Yetiştirme Kursu '' belgesine sahip olmak
  • M.E.B. onaylı en az 100 saatlik ''Satın Alma Eğitimi'' sertifikasına sahip olmak.
  • Adaylardan, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenler ile şartları taşımadığı sonradan tespit edilenler ilan/sınav/göreve başlama sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

İstenen Belge Teslimi Nasıl Yapılacak?

İstenilen evraklar Yakutiye Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne 13-14 Ekim 2021 tarihi mesai bitimine kadar bizzat elden teslim edilmesi gerekmekte olup, başvuruda bulunan kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Belirtilen tarihe kadar evrak teslimi yapmayan kişiler noter çekilişine dahil edilmeyecektir.

Noter Kurası Ne Zaman Olacak?

Başvuruları kabul edilen adayların kura işlemleri 15 Ekim 2021 Cuma günü Saat 14:00’da Yakutiye Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.