Yalova Belediyesi 19 Personel Alımı Başvuruları Bugün Başladı

Yalova Belediyesi 19 Personel Alımı Başvuruları Bugün Başladı

Yalova Belediyesi farklı unvanlarda geçici olarak istihdam etmek üzere 19 personel alımı için ilana çıktı. Alım yapılacak unvanlar, son başvuru tarihi ve diğer başlıklar haberimizde.

Yalova Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kapsamında belediyenin farklı birimlerinde geçici olarak istihdam etmek üzere 14 Ağır Vasıta Şoförü ve Süpürgeci, 2 Veterinerlik İşçisi, 2 Su Arıza İşçisi ve 1 Acil Tıp Teknisyeni olmak üzere toplam 19 geçici personel alacak.

Söz konusu tüm unvanlara erkek adaylar başvuru yapabilecek.

Tüm Unvanlar İçin Başvuru Şartları

Yalova Merkez İlçe sınırları içerisinde ikamet etmek,
20-40 yaş arasında olmak,
Çalışmaya herhangi bir engeli bulunmamak,
Tüm Unvanlarda Başvuru İçin Gerekli Bilgiler
Resim,
CV.

Mülakat Bilgileri

14 Ağır Vasıta Şoförü ve Süpürgeci alımı için 28 Aralık 2021 Salı günü saat 12.00’da Süleymanbey Mahallesi İstiklal Caddesi No:29 Kat:4 adresinde mülakat yapılacak.
2 Veterinerlik İşçisi alımı için 28 Aralık 2021 Salı günü saat 10.30’da Süleymanbey Mahallesi İstiklal Caddesi No:29 Kat:4 adresinde mülakat yapılacak.

2 Su Arıza İşçisi alımı için 28 Aralık 2021 Salı günü saat 11.00’da Süleymanbey Mahallesi İstiklal Caddesi No:29 Kat:4 adresinde mülakat yapılacak.

1 Acil Tıp Teknisyeni alımı için 28 Aralık 2021 Salı günü saat 11.30’da Süleymanbey Mahallesi İstiklal Caddesi No:29 Kat:4 adresinde mülakat yapılacak.

yalova-belediyesi-isci-alimi.jpg

Çalışma Şartları

İşe alınmaya hak kazanan 14 Ağır Vasıta Şoförü ve Süpürgeci Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünde haftada 45 saat,
İşe alınmaya hak kazanan 2 Veterinerlik İşçisi Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğünde haftada 45 saat,
İşe alınmaya hak kazanan 2 Su Arıza İşçisi Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğünde haftada 45 saat,
İşe alınmaya hak kazanan 1 Acil Tıp Teknisyeni Yalova Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğünde haftada 45 saat çalışma esasına göre çalışacak.

Tüm Unvanlar İçin Başvuru Tarihi ve Şekli

21 Aralık 2021 Salı günü başlayan başvurular 24 Aralık 2021 Cuma günü sona erecek olup, yapılacak alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Süleymanbey Mahallesi İstiklal Caddesi No:29 Kat:4 adresine yapacak.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.