Yurtdışı Personeli Alımı KAMU İHALE KURUMU işçi alımı

Yurtdışı Personeli Alımı KAMU İHALE KURUMU işçi alımı

Başvurular, yabancı dil belgesi ile birlikte yazılı ve e-Devlet üzerinden elektronik ortamda yapılmalıdır.

2024 yılı için Kurumumuz, "Hukuk, Kamu Yönetimi, Mühendislik, İşletme, İktisat, Uluslararası İlişkiler ve Kamu Alımları" alanlarında lisansüstü eğitim ve uluslararası staj imkanları sunmaktadır.

Yurtdışı Personeli Alımı KAMU İHALE KURUMU işçi alımı

Bu kapsamda, eğitim için 2 kişilik ve staj için 2 kişilik kontenjan ayrılmıştır. Adaylardan lisans mezuniyeti, en az 5 yıl kurum tecrübesi, birim amirinin onayı, disiplin cezası olmaması, 40 yaş altı olma ve daha önce benzer eğitim almamış olma gibi genel şartlar aranmaktadır. Ayrıca, eğitim için İngilizce, Fransızca veya Almanca' da, staj için ise İngilizce veya Fransızca' da belirli bir dil yeterliliği gerekmektedir.

İHALE KURUMU işçi alımı

Başvurular, yabancı dil belgesi ile birlikte yazılı ve e-Devlet üzerinden elektronik ortamda yapılmalıdır. Seçim süreci, uygun adayların mülakata alınması ve sonuçların Kariyer Kapısı Platformu üzerinden duyurulması şeklinde ilerleyecektir.

12.12.2023

01.03.2024

Başvur

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.