Afyon Özburun Belediyesi Memur Alımı

Afyon Özburun Belediyesi Memur Alımı

Afyon Özburun Belediyesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam etmek üzere açıktan atama yoluyla 2 Memur alacak.

Afyon Özburun Belediyesi çıkış olduğu ilan doğrultusunda boş bulunan kadrolar için 8 inci ve 10 uncu derecelerde istihdam etmek üzere 2020 KPSS puanı esas alınarak sözlü sınav yoluyla 2 Memur alımı gerçekleştirecek.

1 Memur Alımı (Kadın-Erkek)

Niteliği: Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmak,

B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

1 Memur Alımı (Kadın-Erkek)

Niteliği: Herhangi bir Ortaöğretim kurumundan (Lise ve dengi okul) mezun olmak,

KPSS P94 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

afyon-ozburun-belediyesi.jpg

Başvuru Genel Şartları

Erkek adaylar için askerlik durumu itibarıyla; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Başvuru Özel Şartları

İlan edilen bir sıra numaralı unvan için son olarak mezun olunan okul itibarı ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, Lisans 2020-KPSSP3 sınavına girmiş olmak, iki sıra numaralı unvan için Ortaöğretim 2020-KPSSP94 sınavına girmiş olmak ve belirtilen bu sınavlardan asgari KPSS puanını almış olmak,

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

Tabloda yer alan bir sıra numaralı unvan için 13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Başvuru Esnasında Adaylardan İstenen Belgeler

Başvuru sırasında; Başvuru Formu Kurumumuzdan veya Belediyenin http://www.ozburun.bel.tr/ internet adresinden temin edilecektir,

Nüfus Cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi,

Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-Devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı,

Erkek Adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

4 adet biyometrik fotoğraf, (1 adedi forma yapıştırılacak)

Hangi kadroya başvuru yaptığına ilişkin dilekçe vermek (Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.)

Belirtilen başvuru tarihlerinde elektronik ortamda veya posta yoluyla yapılan başvurularda fotokopisi gönderilen belgelerin aslının sınav tarihine kadar kurumumuza ibraz edilmesi gerekmektedir. (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilecektir.)

Başvuru Tarihi, Şekli ve Yeri

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 24.01.2022-26.01.2022 tarihleri arasında saat 17.00’ye kadar (mesai günlerinde 08.00-17.00 saatleri arasında) müracaatlarını yapabileceklerdir.

Adaylar başvuru belgelerini;

Elektronik ortamda, Belediyemiz http://www.ozburun.bel.tr/ internet adresine,
Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Özburun Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne (Ulucami mah.Bolvadin Caddesi No: Özburun/Bolvadin/ AFYONKARAHİSAR) gönderebileceklerdir.

Sınav Yeri ve Tarihi

Özburun Belediye Başkanlığı hizmet binasında memur alımı için;09-10 Şubat 2022 tarihleri arasında sözlü sınav yapılacaktır. Sözlü sınav aynı gün içinde bitirilemez ise ertesi günü devam edilecektir.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.