Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı! Kamu yeni eleman alımı başlatıldı!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı! Kamu yeni eleman alımı başlatıldı!

Başvurular, 21 Şubat-11 Mart 2024 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı vasıtasıyla kabul edilecek.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, geniş kapsamlı personel alım sürecini sürdürüyor; bu kapsamda, ön lisans ve lisans mezunu kadın ve erkek adaylar arasından 384 büro personeli seçilecek.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı! Kamu yeni eleman alımı başlatıldı!

Başvurular, 21 Şubat-11 Mart 2024 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı vasıtasıyla kabul edilecek. Adayların 657 sayılı Kanunun 48. maddesinin A bendi altında listelenen genel şartları taşıması gerekmektedir.

Özel olarak, adayların başvurdukları pozisyona uygun mezuniyet derecesine sahip olmaları, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya malullük aylığı almamış olmaları ve önceki sözleşmeli personel istihdamlarından dolayı herhangi bir kısıtlamaya tabi olmamaları gerekmektedir.

Aile Bakanlığı bu alımla, büro personeli ihtiyacını karşılamayı ve hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor. Bu süreçte, adayların gerekli şartları sağlamaları ve başvuru tarihlerine dikkat etmeleri önem taşımaktadır.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı işe alım için kariyer Bankası mobil uygulaması üzerinden yapılan duyurular ile adaylar, KPSS şartı aranmaksızın çeşitli kadrolar için yapılan personel alımlarından haberdar olabilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.