Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından duyuru! 384 Personel Alımı Yapılacak!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından duyuru! 384 Personel Alımı Yapılacak!

Bu alım, hem KPSS puanına sahip adaylar için hem de KPSS şartsız olarak gerçekleşecek ve adayların 657 sayılı Kanunun belirlediği genel şartları taşımaları gerekmektedir.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı (ASHB), geniş çaplı bir istihdam hamlesi kapsamında 8 bin personel alımının bir parçası olarak kadın ve erkek adaylar için ön lisans ve lisans mezunu 384 büro personeli pozisyonuna başvuruları kabul etmeye devam ediyor.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından duyuru! 384 Personel Alımı Yapılacak!

Bu alım, hem KPSS puanına sahip adaylar için hem de KPSS şartsız olarak gerçekleşecek ve adayların 657 sayılı Kanunun belirlediği genel şartları taşımaları gerekmektedir. Başvurular, 21 Şubat-11 Mart 2024 tarihleri arasında Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı üzerinden e-Devlet şifresi kullanılarak yapılabilir.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı için adaylar, başvuru koşulları ve detayları için kariyerbankasi.net adresinden veya doğrudan Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı üzerinden bilgi alabilirler. Bu fırsat, kamu sektöründe istihdam arayan ön lisans ve lisans mezunları için önemli bir adımdır ve adayların bu pozisyonlar için belirlenen öğrenim ve diğer şartları dikkatlice incelemeleri tavsiye edilir.

Başvurular, 21 Şubat-11 Mart 2024 tarihleri arasında Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı üzerinden e-Devlet şifresi kullanılarak yapılabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.