ERCİYES ÜNİVERSİTESİ yeni ilk kez iş başı personellerini alacak

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ yeni ilk kez iş başı personellerini alacak

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ yeni ilk kez iş başı personellerini alacak

Erciyes Üniversitesi, çeşitli bölümlerde görevlendirilmek üzere, 657 sayılı Kanun'un 4/B maddesi kapsamında sözleşmeli personel alacaktır. İlan son başvuru tarihi 15 Şubat 2024'tür.

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ YENİ İLK KEZ İŞ BAŞI PERSONELLERİNİ ALACAK

Alımlar, 2022 KPSS puanlarına göre yapılacak ve pozisyonlar lisans, ön lisans ve ortaöğretim mezunları arasından seçilecektir. Açık pozisyonlar arasında büro personeli, psikolog, hemşire, sağlık teknisyeni ve destek personeli gibi çeşitli unvanlar bulunmaktadır.

YENİ İLK KEZ İŞ BAŞI PERSONELLER

Başvuracak adayların 657 sayılı Kanun'un 48/A maddesindeki genel şartları taşımaları, askerlik durumları, sağlık durumları ve diğer özel şartları yerine getirmeleri gerekmektedir.

Adayların başvurularını e-Devlet üzerinden yapmaları ve ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurmaları gerekiyor. Başvuruların değerlendirilmesi sonucunda asıl ve yedek adaylar belirlenecek ve sonuçlar Erciyes Üniversitesi'nin resmi internet sayfasında ilan edilecektir.

İstihdam edilecek personel, üniversitenin çeşitli birimlerinde ve ihtiyaç durumunda farklı birimlerde görevlendirilebilir. Adaylar, başvuru süreci ve diğer konular hakkında Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı ile iletişime geçebilirler.

İLETİŞİM: Adaylar başvuru süreciyle ilgili olarak, Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’nın aşağıda belirtilen iletişim kanallarından bilgi alabileceklerdir.

İletişim Kanalları Tel : 0352 207 66 66 Dâhili : 10603-10604-10616 e-Posta : [email protected])

Başvuru Kılavuzu: https://kamuiscialimi.com/d/file/erciyes-universitesi-yeni-ilk-kez-is-basi-personellerini-alacak.pdf

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.