Kamuya 812 Personel Alımı Güncel

Kamuya 812 Personel Alımı Güncel

Kamu kurum ve kuruluşları ile belediyelere ait iştiraklerin personel alımları tüm hızıyla devam ediyor. Son yapılan duyurularla kamu kuruluşları 812 yeni alım için düğmeye bastı. Hangi kurum kaç personel alacak? Sizler için derledik.

Kamuya atanmak isteyen yüzbinlerin yakından takip ettiği güncel alımlarda yeni gelişmeler yaşanıyor. Birçok kurum boş bulunan kadrolara farklı unvan ve pozisyonlarda istihdam etmek üzere toplamda 812 personel alımında bulunacak. İşte kurumların alacağı personel sayıları ve unvanlara göre dağılımı:

Bodrum Belediyesi 184 Personel Alımı

Bodrum Belediyesi yayınladığı ilan kapsamında 120 Daimi İşçi, 37 Beden İşçisi (Genel), 10 Engelli Büro İşçisi, 7 Beden İşçisi (Asfalt), 5 Beden İşçisi (Mezar kazım), 3 Beden İşçisi (Temizlik) ve 2 Beden İşçisi (İnşaat) olmak üzere toplamda 184 daimi işçi alımında bulunuyor.

Başvuru Tarihleri
3 Kasım 2021 Çarşamba günü başlayan başvurular 11 Kasım 2021 Perşembe günü sona erecek.

kamu-personel-alimi.jpg

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) 153 Meslek Personel Alımı

BDDK tarafından yapılan duyuru ile Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı, Bankacılık Uzman Yardımcısı (Bankacılık, Bilişim ve Hukuk Alanları), BDDK Uzman Yardımcısı (İletişim Alanı) ile Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı bünyesindeki İnsan Kaynakları, Kurul İşleri ve Kararlar, Eğitim, Mali İşler ve İdari İşler Müdürlüklerinde (İstanbul) istihdam edilmek üzere 153 BDDK Uzman Yardımcısı alımı yapılacak.

Başvuru Tarihleri

Söz konusu alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 5-15 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacak.

Emniyet Genel Müdürlüğü 96 Personel Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda Genel Müdürlük Merkez ve Taşra Teşkilatlarında görevlendirilmek üzere 96 Hizmetli personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Tarihleri

Söz konusu alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 13-19 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacak.

Marmara Üniversitesi 94 Personel Alımı

Marmara Üniversitesinden tarafından yayınlanan duyuru ile 87 Normal ve 7 Terör Mağduru olmak üzere toplamda 94 sürekli işçi alımı yapılacak.

Başvuru Tarihleri

3 Kasım 2021 Çarşamba günü başlayan başvurular 9 Kasım 2021 Salı günü sona erecek.

Kadıköy Belediyesi 88 Personel Alımı

Kadıköy Belediyesi çıkmış olduğu ilan doğrultusunda 25 Temizlik Personeli, 8 Güvenlik Personeli, 2 Veteriner Hekim, 3 Hayvan Bakım İşçisi, 1 Veteriner Teknikeri, 3 Ağır Vasıta Şoförü, 15 Atık Toplama ve Temizlik İşçisi, 1 Formen, 1 Kanal Ustası (Erbap Usta), 2 Asfalt Ustası (Erbap Usta), 3 Erbap Usta Yardımcısı(Kaldırım-Asfalt-Kanal), 1 İngilizce Öğretmeni, 1 Marangoz Ustası, 1 Demirci Ustası, 1 Boyacı Ustası, 1 Elektrik Ustası, 1 Tesisat Ustası, 7 Usta Bahçıvan, 6 İletişim ve Halkla İlişkiler Personeli, 1 İnşaat Teknikeri, 1 Elektrik Teknikeri, 1 Sıhhi Tesisat Ustası, 1 Bina Elektrik Ustası, 1 Oto Elektrik Tamir ve Bakım Ustası olmak üzere toplam 88 personel alımında bulunuyor.

Başvuru Tarihleri

Devam eden başvurular 4 Kasım 2021 Perşembe günü sona erecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 71 Personel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi yapmış olduğu duyuru ile 5 Bahçe Bakım Elemanı (Park Bahçe ve Koruların Bakımı), 4 Elektrik ve Elektronik Teknisyeni, 2 Elektronik Haberleşme Teknikeri (Engelli), 3 Hemşire, 5 Kazıcı,1 Kontrol Otomasyon Teknikeri, 10 Operatör İş Makinası, 2 Sağlık Teknikeri, 1 Seramik ve Cam Tasarım Teknikeri, 3 Süpürge İşçisi, 2 Yönetici Asistanı, 2 Usta Parke Bordür, 15 Şoför, 2 Sosyolog, 5 İnşaat Teknikeri, 3 Gıda Teknikeri, 3 Elektrik Teknisyeni ve 3 Diyetisyen olmak üzere toplam 71 personel alacak.

Başvuru Tarihleri

Söz konusu alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 5-8 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacak.

Yıldız Teknik Üniversitesi 50 Personel Alımı

Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından yayınlanan duyuru ile 30 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) erkek aday, 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi erkek aday, 5 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) kadın aday, 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi erkek aday olmak üzere toplam 50 personel alımı yapılacak.

Başvuru Tarihleri

3 Kasım 2021 Çarşamba günü başlayan başvurular 17 Kasım 2021 Çarşamba günü sona erecek.

Tuzla Belediyesi 40 Personel Alımı

Tuzla Belediyesi yayınladığı ilan kapsamında 40 Beden İşçisi alımı gerçekleştirecek.

Başvuru Tarihleri

3 Kasım 2021 Çarşamba günü başlayan başvurular 12 Kasım 2021 Cuma günü sona erecek.

İzmir İZFAŞ Genel Müdürlüğü 32 Personel Alımı

İzmir İZFAŞ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuru kapsamında 10 İngilizce, 10 Rusça ve 10 Arapça Tercüman ile 2 Şoför olmak üzere toplamda 32 personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Tarihleri

Söz konusu alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 8-12 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacak.

Pınarhisar Belediyesi 3 Personel Alımı

Kırklareli Pınarhisar Belediyesi çıkmış olduğu ilan ile 3 Mevsimlik İşçi alımında bulunacak.

Başvuru Tarihleri

Söz konusu alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 4-5 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacak.

Diyarbakır Eğil SYDV 1 Personel Alımı

Diyarbakır Eğil SYDV tarafından yayınlanan duyuru doğrultusunda 1 Temizlikçi/Kaloriferci alımı yapılacak.

Başvuru Tarihleri

Söz konusu alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 4-6 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.