Kamuya Farklı Unvanlarda 2139 Memur Alımı

Kamuya Farklı Unvanlarda 2139 Memur Alımı

Çeşitli kamu kurum ve kuruluşları açmış oldukları ilanlar ile birçok unvan için personel alımı gerçekleştiriyor. Hangi kurum kaç personel alacak, hangi kadrolara alım yapılacak? Merak edilen tüm soruların cevabını sizler için derledik.

Kamuya atanmak isteyen binlerce adayın sıklıkla takip ettiği memur alımları için gerek merkez teşkilatları gerekse üniversite ve belediyeler ile onların iştiraklerinde farklı pozisyonlarda istihdam etmek üzere 2139 personel alımı için ilana çıktı. Sayılara göre alım yapacak kurumların listesini sizler için hazırladık.

AFAD 81 İlde Toplam 1749 Personel Alımı

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) çıktığı ilana göre 1101 adet boş pozisyona giriş (uygulama ve sözlü) sınavı ile sözleşmeli arama ve kurtarma teknisyeni ve Avukat, Mühendis, Veteriner Hekim, Sosyal Çalışmacı, Büro Personeli, Teknisyen, Destek Personeli, Diğer Sağlık Personeli ve Koruma ve Güvenlik Görevlisi olmak üzere 648 adet boş pozisyona giriş (sözlü) sınavı ile sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Söz konusu alım için başvurular 18 Kasım – 27 Kasım 2021 tarihleri arasında e-Devlet üzerinde Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı/Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresi üzerinden elektronik ortamda yapacaklardır.

AFAD 81 İlde Toplam 1749 Personel Alımı İlan Detayı İçin Tıklayınız.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 121 Personel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZFAŞ tarafından yayınlanan ilan kapsamında 40 Otel Desk Personeli, 40 Temizlik Personeli, 25 Shuttle Personeli, 15 Transfer Personeli ve 1 Ofis Destek Personeli olmak üzere toplamda 121 personel alacak.

Söz konusu alım için başvurular 1-5 Kasım 2021 tarihleri arasında sadece mail olarak, bir sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde [email protected] adresine yapılacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 121 Personel Alımı İlan Detayı İçin Tıklayınız.

İstanbul GOPKENT Yönetim A.Ş. 71 Personel Alımı

İstanbul GOPKENT Yönetim A.Ş. yayınladığı ilan doğrultusunda 33 Beden İşçisi, 20 Çöpçü, 10 Çöp Kamyon Sürücüsü, 2 Şoför (Yolcu Taşıma), 1 İş Makinesi Operatörü, 1 Kaynak Ustası, 1 Budamacı, 1 Elektrik Ustası, 1 Sıhhi Tesisat Ustası ve 1 Ses Tesisat Teknikeri olmak üzere toplamda 71 personel alacak.

Söz konusu alım için başvurular 2 Kasım 2021 günü Kazım Karabekir Mahallesi 825. Sokak No:20/2 Gaziosmanpaşa İstanbul adresine şahsen yapılacak.

İstanbul GOPKENT Yönetim A.Ş. 71 Personel Alımı İlan Detayı İçin Tıklayınız.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı 45 Personel Alımı

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı tarafından yayınlanan duyuru ile 45 Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirecek. Söz konusu alım için başvurular 1-15 Kasım 2021 tarihleri arasında www.sbb.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacak.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı 45 Personel Alımı İlan Detayı İçin Tıklayınız.

Milli Eğitim Bakanlığı 39 Personel Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı yapmış olduğu duyuru ile Milli Sporcuların Beden Eğitimi Alanına 39 Sözleşmeli Öğretmen alımı gerçekleştirecek.

Söz konusu alım için başvurular 1-5 Kasım 2021 tarihleri arasında personel.meb.gov.tr adresindeki “Millî Sporcuların Ataması” linkinden Elektronik Başvuru Formu doldurularak yapılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı 39 Personel Alımı İlan Detayı İçin Tıklayınız.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 29 Personel Alımı

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi tarafından yapılan duyuru kapsamında 12 Destek Personeli, 11 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 6 Büro Personeli olmak üzere toplamda 29 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

Söz konusu alım için başvurular 1-15 Kasım 2021 tarihleri arasında https://www.gibtu.edu.tr/personel adresi üzerinden yapılacak.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 29 Personel Alımı İlan Detayı İçin Tıklayınız.

Artvin Çoruh Üniversitesi 25 Personel Alımı

Artvin Çoruh Üniversitesi tarafından yayınlanan ilan kapsamında 8 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek-Silahsız), 6 Destek Personeli (Temizlik), 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Kadın-Silahsız), 3 Destek Personeli (Temizlik), 1 Destek Personeli (Temizlik/Seracı), 1 Destek Personeli (Temizlik/Bahçıvan), 1 Büro Personeli, 1 Teknisyen (Elektrik) ve 1 Teknisyen (Bilgisayar) olmak üzere toplamda 25 personel alacak.

Söz konusu alım için başvurular 1-10 Kasım 2021 tarihleri arasında e-devlet üzerinden Artvin Çoruh Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden yapılacak.

Artvin Çoruh Üniversitesi 25 Personel Alımı İlan Detayı İçin Tıklayınız.

kamu-memur-alimi.jpg

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 21 Personel Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü yayınlamış olduğu ilan kapsamında 9 İkinci Mühendis, 8 İkinci Kaptan ve 4 Deniz Trafik Operatörü olmak üzere toplamda 21 personel alımı gerçekleştirecek.

Söz konusu alım için başvurular 1-5 Kasım 2021 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu web sayfasından ya da Türkiye İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen gidilerek yapılacak.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 21 Personel Alımı İlan Detayı İçin Tıklayınız.

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi 12 Personel Alımı

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi tarafından yapılan duyuru ile 6 Destek Personeli, 4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Teknisyen ve 1 Tekniker olmak üzere toplamda 12 personel alımı gerçekleştirecek.

Söz konusu alım için başvurular 1-15 Kasım 2021 tarihleri arasında online olarak https://personelilan.istiklal.edu.tr/ adresinden yapılacak.

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi 12 Personel Alımı İlan Detayı İçin Tıklayınız.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 8 Personel Alımı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi yapmış olduğu duyuru doğrultusunda 4 Engelli Büro İşçisi ve 4 Eski Hükümlü Park-Bahçe ve Temizlik Görevlisi olmak üzere toplamda 8 personel alacak.

Söz konusu alım için başvurular 1-5 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 8 Personel Alımı İlan Detayı İçin Tıklayınız.

Türk Patent ve Marka Kurumu 7 Uzman Yardımcısı Alımı

Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından yayınlanan ilan kapsamında 7 Uzman Yardımcısı alımı yapılacak olup, başvurular 1 Aralık 2021 tarihinde sona erecek.

Türk Patent ve Marka Kurumu 7 Uzman Yardımcısı Alımı İlan Detayı İçin Tıklayınız.

Susuz Belediyesi 6 Personel Alımı

Afyonkarahisar Susuz Belediyesi çıktığı ilan ile 6 Temizlik İşçisi alımı gerçekleştirecek. Söz konusu alım için başvurular 1-5 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Susuz Belediyesi 6 Personel Alımı İlan Detayı İçin Tıklayınız.

Tarım ve Orman Bakanlığı 4 Personel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yayınlanan ilan ile 4 işçi alımı yapılacak. Söz konusu alım için başvurular 1-5 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Tarım ve Orman Bakanlığı 4 Personel Alımı İlan Detayı İçin Tıklayınız.

Karayolları Genel Müdürlüğü 2 Personel Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilan kapsamında 1 Engelli ve 1 Eski Hükümlü olmak üzere toplamda 2 personel alımı gerçekleştirilecek.

Söz konusu alım için başvurular 1-5 Kasım 2021 tarihleri arasında Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacak.

Karayolları Genel Müdürlüğü 2 Personel Alımı İlan Detayı İçin Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.