Memur Alımı! KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELERİ GELİŞTİRME VE DESTEKLEME İDARESİ

Memur Alımı! KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELERİ GELİŞTİRME VE DESTEKLEME İDARESİ

KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ İŞLETMELERİ GELİŞTİRME VE DESTEKLEME İDARESİ Memur Alımı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), 2023 yılında Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde 8 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

Başvuru şartları ve ayrıntıları burada bulabilirsiniz. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB),

bilgi işlem alanında uzmanlaşmış yeni personel arayışında. 2023 yılında yapılacak olan bu alım, KPSS puanı ve YDS puanıyla değerlendirilecek. İşte detaylar:

Başvuru Şartları ve İlan Detayları

KOSGEB, 2023 yılında Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 8 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

Bu önemli fırsatı değerlendirmek için başvuracak adayların aşağıdaki şartlara uygun olmaları gerekmektedir:

Genel Şartlar (Nitelikler):

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak.

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği veya yurtdışı üniversitelerden denk bir bölümden mezun olmak.

Yazılım, yazılım tasarımı veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konularında

en az 3 yıl (ücret tavanı iki katını geçmeyecek şekilde) veya diğer mühendislik veya fen-edebiyat eğitim bilimleri bölümlerinden mezun olmak durumunda en az 5 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.

En az iki programlama dilini bilgi sahibi olmak ve belgelemek.

Erkek adaylar için askerlikle ilişkili şartları taşımak.

Takım çalışmasına uygun, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, analitik düşünce yeteneğine sahip olmak.

Özel Şartlar:

Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı pozisyonu için ayrıca Microsoft Enterprise ürünlerinde en az 5 yıl deneyime sahip olmak ve belgelemek gerekmektedir.

Ayrıca, OOP, SOLID prensipler, veri yapıları, algoritmalar, çok katmanlı yazılım mimarileri ve tasarım kalıpları (Design Pattern) hakkında bilgi sahibi olmak tercih sebebidir.

Başvuruların belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir. Başvuru şartlarına ve pozisyon özelliklerine dikkatlice göz atarak başvurunuzu yapmayı unutmayın.

Bu fırsatı kaçırmamak için başvuru tarihlerini takip edin ve başvurunuzu eksiksiz bir şekilde yaparak KOSGEB'in bilişim alanındaki yeni personel alımına katılma şansını elde edin.

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı'nda çalışmak için gereken nitelikleri taşıyorsanız, bu fırsatı kaçırmamalısınız. Başarılar dileriz!

Kaynak: işkur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.