Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Memur Alımı

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Memur Alımı

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri tarafından yapılan duyuruya göre 13 kamu personeli alınacak. Alıma kimler başvurabilir? Hangi Unvanda kaç personel alınacak? Başvurular ne zaman başlıyor?

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği yaptığı personel alım duyurusuna göre sınav ile belirlenecek 12 uzman yardımcısı ve bir idari memur personel alınacaktır.

Başvurumu Ne Zaman ve Nasıl Yapabilirim?

Personel alım ilanına başvurmak isteyen adaylar istenen belgelerle birlikte en geç 12 Kasım 2021 Cuma günü saat 17:00'ye kadar şahsen, posta/kargo veya e-postayla [email protected] yoluyla başvurularını yapabilirler.

orta-anadolu-ihracatci-birlikleri-personel-alimi.jpg

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • WEB sitesinden temin edilecek ıslak imzalı İş Talep Formu (Uzman Yardımcısı) / İş Talep Formu (İdari Memur),
  • TCKN yazılı beyanı (T.C. kimlik kartı veya nüfus cüzdanı fotokopisi üzerine "doğruluğunu beyan ederim” ibaresinin yazılarak imzalanması gerekmektedir)
  • Son altı ay içerisinde çekilmiş iki adet vesikalık fotoğraf,
  • Öğrenim diploması veya mezuniyet belgesinin fotokopisi (yurt dışında yerleşik üniversitelerden mezun olan adaylar için denklik belgesi ile birlikte)
  • KPSS sonuç belgesi,
  • Yabancı dil sınavı sonucunu gösterir belge,
  • Güncel özgeçmiş (CV)

Sözlü Sınav Ne Zaman Yapılacak?

Başvuruları kabul edilen ve aynı şekilde sınava kabul edilecek adayların listesi, sınav tarihi ve yeri 17 Kasım 2021 Çarşamba günü kurumun WEB sitesinden (www.oaib.org.tr) duyurulacaktır.

İş Talep Formu ve İlan Metni İçin Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.