RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ kamu personeli alımı

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ kamu personeli alımı

KPSS puan eşitliği durumunda mezuniyet notu ve tarihi öncelik belirleyici olacak, asıl ve yedek adaylar belirlenecektir.

Üniversitemiz, 657 sayılı Kanun ve 1978 tarihli Bakanlar Kurulu Kararı gereği, merkez ve bağlı birimlerde sözleşmeli pozisyonlara KPSS puanı ile personel alımı yapacaktır.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ kamu personeli alımı

Adaylar, genel ve pozisyona özel şartları karşılamalı ve başvurularını 5-19 Şubat 2024 tarihleri arasında e-Devlet veya Kariyer Kapısı üzerinden yapmalıdır. Sadece bir pozisyona başvuru kabul edilecek ve başvuru sürecinde doğruluk esastır. Başvurular sırasında ve sonrasında yüklenen belgelerin doğruluğu adayların sorumluluğundadır.

KAMU PERSONELİ ALIMI

KPSS puan eşitliği durumunda mezuniyet notu ve tarihi öncelik belirleyici olacak, asıl ve yedek adaylar belirlenecektir. Yerleşen adaylar için güvenlik soruşturması yapılacak ve sonuçlar www.erdogan.edu.tr adresinden duyurulacaktır. İstenen belgeler arasında eğitim, adli sicil, askerlik durumu ve sağlık raporu bulunmaktadır. Adaylar, vardiyalı çalışma dahil, üniversitenin çalışma saatlerine uyum sağlamalıdır.

05.02.2024

19.02.2024

BAŞVUR

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.