Şehitkamil Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alacak

Şehitkamil Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alacak

Şehitkamil Belediye Başkanlığı yayınladığı duyuru ile 50 Zabıta Memuru alacağını açıkladı.Başvuru tarihi ve istenen belgeler şu şekilde olacak.

Şehitkamil Belediyesi, Son başvuru Tarihi 01 Ekim 2021 tarihi olan 50 Zabıta Memuru Alıyor. Başvuracak adaylardan P3 KPSS Türü ve KPSS den en az 70 puan almış olma şartı aranıyor.

ARANAN NİTELİKLER

Zabıta Memuru: Adaylardan Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, İş Sağlığı ve Güvenliği, Veteriner Lisans programlarından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
Ayrıca, Yerel Yönetimler Lisans programından mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

BAŞVURU ESNASINDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

Adaylar, http://www.sehitkamil.bel.tr adresi üzerinden elektronik ortamda doldurarak ıslak imza ile imzalayacakları Başvuru Formuna aşağıdaki belgeleri ekleyeceklerdir.

  • Hangi kadroya başvuracağına dair dilekçe, (Adaylar şartlarını sağladığı yalnızca bir kadroya başvuru yapabileceklerdir.)
  • Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı ve kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi (1 adet),
  • Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, e-devlet üzerinden alınmış barkotlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla adaylar tarafından getirilecek diploma suretleri belediyemizce tasdik edilecektir) (1 adet),
  • Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla adaylar tarafından getirilecek denklik belgesi suretleri belediyemizce tasdik edilecektir) (1 adet),
  • KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM’nin web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı (1 adet),
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı (1 adet),
  • Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,
  • Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (aslı ibraz edilmek kaydıyla adaylar tarafından getirilecek sürücü belgesi suretleri belediyemizce tasdik edilecektir) (1 adet),
  • Son altı ay içerisinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf (2 adet, 1 adedi forma yapıştırılacak),

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

27 Eylül 2021 tarihinden 01 Ekim 2021 tarihi mesai bitimine kadar yukarıda sayılan belgeler ile birlikte, sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümü yaptırmak üzere Şehitkamil Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Mücahitler Mh. Ali Fuat Cebesoy Blv. No:4 27090 Şehitkamil/GAZİANTEP adresine şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır.

Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ve mail yolu ile veya eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.