Şişli Belediyesi 3 Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapacak

Şişli Belediyesi 3 Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapacak

İstanbul Şişli Belediye Başkanlığı yayınlamış olduğu ilan kapsamında 3 Müfettiş Yardımcısı alacağını duyurdu. Alımlar ne zaman başlıyor? Aranan şartlar nelerdir?

Şişli Belediye Başkanlığı boş bulunan kadrolara yerleştirme yapmak üzere, 3 Müfettiş Yardımcısı alımı yapılacağını açıkladı. İşe alınacak personeller Teftiş Kurulu Müdürlüğü’nde görevlendirileceklerdir.

Şişli Belediyesi Başvuru Özel Şartları

Üniversitelerin en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden yada bunların denkliği yetkili makamlar tarafından kabul edilen yurt dışındaki fakülte veya yüksekokullardan birisini bitirmiş olmak.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2020 ve 2021 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) A Grubu KPSS P48 puan türünden asgari 80 (seksen) ve daha üzeri puan almış bulunmak.

YDS sınavından İngilizce, Fransızca, Almanca dillerinden birinden en az 70 puan almış olmak.

35 yaşını doldurmamış olmak.

Karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneği, tutum ve davranış yönünden müfettişlik yapabilecek niteliklere sahip bulunmak.

isli-belediyesi.jpg

Başvuru Ve Adaylardan İstenilen Belgeler

www.sisli.bel.tr adresi üzerinden elektronik ortamdan veya kurumdan temin edecekleri başvuru formunu el yazısı ile doldurarak bizzat veya posta yoluyla Şişli Belediye Başkanlığına (İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne) göndereceklerdir.

Giriş sınavı ilanın yapıldığı tarihte geçerli olan (A) Grubu KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM internet sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

Nüfus Cüzdanı aslı veya onaylı sureti,

2 (iki) adet fotoğraf,

Yükseköğrenim Kurumu Diploması veya bitirme belgesinin aslı veya onaylı suretini, Denklik Belgesi sunulacak olması durumunda ise yetkili makam tarafından tasdik edilen Denklik Belgesini,

İngilizce, Fransızca, Almanca dillerinden birinden ilan tarihi itibariyle Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az 70 puan almış olmak veya ÖSYM tarafından denk kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan belge ekleyeceklerdir.

Müfettiş Yardımcısı Alımı Başvuru Tarihi ve Şekli

Adaylar başvurularını 10-14 Ocak 2022 tarihleri arasında www.sisli.bel.tr adresi üzerinden veya posta yoluyla başvurularını Şişli Belediye Başkanlığına yapacaklardır.

Sınav Yeri ve Zamanı Hakkında Bilgiler

Yazılı sınav, 19 Mayıs Mahallesi, Halaskargazi Caddesi Etfal Hastanesi Sokak No: 12 Şişli İstanbul adresinde bulunan “İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 06 Şubat 2022 Pazar günü saat 10.00’da başlayacaktır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.