TMO duyuruyu yaptı yeni işçiler alınacak

TMO duyuruyu yaptı yeni işçiler alınacak

Toprak Mahsulleri Ofisi, Başvurular 1-12 Şubat 2024 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden alınacak, yabancı dil tercihi yapılmalı ve gerekli belgeler elektronik olarak sunulmalıdır.

Toprak Mahsulleri Ofisi, Teftiş Kurulu Başkanlığı bünyesinde çalışacak 7 Müfettiş Yardımcısı pozisyonu için giriş sınavı düzenleyecektir. Adayların Devlet Memurları Kanunu'na uygun, belirli fakültelerden mezun, 2022 veya 2023 KPSS P-3'ten en az 70 puan almış ve 35 yaşını geçmemiş olmaları gerekmektedir. Ayrıca, askerlik durumları ve sağlık koşulları uygun olmalıdır.

TMO duyuruyu yaptı yeni işçiler alınacak

Başvurular 1-12 Şubat 2024 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden alınacak, yabancı dil tercihi yapılmalı ve gerekli belgeler elektronik olarak sunulmalıdır. Başvuru ve sınav aşamalarında yanlış bilgi veya belge sunanların sonuçları iptal edilecektir. Sınav Ankara'da, yazılı ve sözlü olarak iki aşamada yapılacak. Yazılı sınav 20 Nisan 2024'te TMO'nun Ankara Güvercinlik tesislerinde gerçekleştirilecek. Adaylar, sınav yer ve zamanı hakkındaki bilgilere TMO'nun web sitesinden ulaşabilirler.

Sınav konuları hukuk, iktisat, maliye, muhasebe, tarımsal konular ve yabancı dil olup, yazılı sınavda başarılı olan adaylar sözlü sınava davet edileceklerdir. Değerlendirme, her iki sınavın puan ortalaması alınarak yapılacak ve başarılı adaylar TMO web sitesi ile Kariyer Kapısı üzerinden ilan edilecektir. Sınav hakkında detaylı bilgi TMO'nun web sitesinden veya Teftiş Kurulu Başkanlığı ile iletişime geçerek alınabilir.

01.02.2024 12.02.2024

BAŞVUR

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.