Türk Standartları Enstitüsü! Bünyesine idari bölümlerine sözleşmeli personel alımı duyurdu!

Türk Standartları Enstitüsü! Bünyesine idari bölümlerine sözleşmeli personel alımı duyurdu!

Açık pozisyonlar arasında 13 mühendis, 1 tekniker, 2 memur, 1 koruma ve güvenlik görevlisi ve 17 odacı (hizmetli) bulunmaktadır.

Türk Standartları Enstitüsü, 2024'ün ilk idari hizmet sözleşmeli personel alım ilanını duyurdu. Bu kapsamda, enstitünün merkez ve taşra teşkilatlarında görevlendirilmek üzere toplam 34 personel alınacak.

Türk Standartları Enstitüsü! Bünyesine idari bölümlerine sözleşmeli personel alımı duyurdu!

Açık pozisyonlar arasında 13 mühendis, 1 tekniker, 2 memur, 1 koruma ve güvenlik görevlisi ve 17 odacı (hizmetli) bulunmaktadır. Başvuru şartları arasında, ilgili öğrenim programlarından mezun olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na uygun genel şartları taşımak, askerlik durumuyla ilgili şartları karşılamak ve belirli pozisyonlar için özel şartlar bulunuyor.

Mühendis pozisyonları için son 5 yılda alınmış C seviyesinde YDS/e-YDS puanı gerekiyor. Koruma ve güvenlik görevlisi adaylarının ise belirli boy şartlarını karşılaması ve gece-gündüz vardiyalı çalışmaya uygun olması gerekiyor.

Başvurular, e-Devlet ve Türk Standartları Enstitüsü'nün internet sitesi üzerinden, 28 Şubat - 14 Mart 2024 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacak. Adaylar, başvuru sürecini elektronik ortamda tamamlamalı ve tüm belgeleri sisteme yüklemelidir.

Başvuru sonrasında, adaylar sınav tarihleri ve sonuçları hakkında bilgi almak için Enstitü'nün internet sitesini ve Kariyer Kapısı platformunu takip edebilirler. Sözlü sınavda başarı gösteren adaylar, mesleki bilgi, genel yetenek ve liyakat gibi kriterlere göre değerlendirilecek ve nihai sonuçlar elektronik ortamda ilan edilecektir. Sınav sonuçlarına itirazlar, sonuçların açıklanmasından itibaren beş iş günü içinde yapılabilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.