EÜ, yeni kamu işçi alımı duyuru yapıldı

EÜ, yeni kamu işçi alımı duyuru yapıldı

Erciyes Üniversitesi, Başvurular, 1-15 Şubat 2024 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden alınacak, şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Erciyes Üniversitesi, 4/B kapsamında çeşitli pozisyonlarda sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Adayların, 657 sayılı Kanun'un ilgili maddelerine uygun olması, 2022 KPSS için belirlenen minimum puanları almış olmaları ve belirtilen yaş sınırını aşmamış olmaları gerekmektedir.

EÜ, yeni kamu işçi alımı duyuru yapıldı

Sağlık ve askerlik durumu gibi genel şartların yanı sıra, pozisyonlara göre özel şartlar da bulunmaktadır. Başvurular, 1-15 Şubat 2024 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden alınacak, şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylar yalnızca bir pozisyona başvurabilirler ve başvuru sırasında gerekli belgeleri elektronik olarak sunmalıdırlar.

Değerlendirme, KPSS puan sıralamasına göre yapılacak, asıl ve yedek adaylar belirlenecektir. Sonuçlar, Erciyes Üniversitesi'nin resmi internet sitesinde ilan edilecek ve adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Başvuru süreci ve ilanla ilgili detaylı bilgi, Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'nın iletişim kanalları üzerinden alınabilir.

01.02.2024 15.02.2024

BAŞVUR

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.