NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ kamuya yeni personel alacak

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ kamuya yeni personel alacak

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ kamuya yeni personel alacak

Namık Kemal Üniversitesi, üniversite bünyesindeki birimlerde çalıştırılmak üzere 32 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Bu alım, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi ve ilgili yönetmelikler çerçevesinde gerçekleştirilecek.

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ KAMUYA YENİ PERSONEL ALACAK

Adaylar, KPSS puan sıralamasına göre seçilecek ve başvurular 31 Ocak - 14 Şubat tarihleri arasında online olarak kabul edilecek.

Genel başvuru şartları arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, kamu haklarından mahrum olmamak ve belirli suçlardan mahkum olmamak gibi kriterler bulunuyor.

Adaylar sadece bir pozisyon için başvuruda bulunabilecek ve başvurularını Namık Kemal Üniversitesi'nin resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirecekler.

İstenilen belgeler elektronik ortamda yüklenecek ve başvurular sadece online olarak kabul edilecek. Başvuru ve atama sürecine ilişkin tüm detaylar üniversitenin resmi internet sitesinden duyurulacak.

Başvuru Kılavuzu: https://kamuiscialimi.com/d/file/namik-kemal-universitesi-kamuya-yeni-personel-alacak.pdf

Kaynak:Haber Merkezi

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum