Ordu Üniversitesi! Yeni personel alacağını duyurdu! Sözleşmeli üniversite personel alımı yapılacak!

Ordu Üniversitesi! Yeni personel alacağını duyurdu! Sözleşmeli üniversite personel alımı yapılacak!

Adaylar, temizlik, ısıtma sistemleri, inşaat boyacılığı, iklimlendirme ve soğutma sistemleri alanlarında, ayrıca koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonlarında değerlendirileceklerdir.

Ordu Üniversitesi, 657 sayılı Kanun'un 4/B maddesi uyarınca, sözleşmeli personel pozisyonları için alım yapacağını duyurdu. İlan kapsamında, ortaöğretim ve ön lisans düzeyinde eğitim almış, KPSS puanıyla seçilecek adaylar için çeşitli pozisyonlar sunulmakta.

Ordu Üniversitesi! Yeni personel alacağını duyurdu! Sözleşmeli üniversite personel alımı yapılacak!

Adaylar, temizlik, ısıtma sistemleri, inşaat boyacılığı, iklimlendirme ve soğutma sistemleri alanlarında, ayrıca koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonlarında değerlendirileceklerdir. Başvuru koşulları arasında, ilgili eğitim seviyesinden mezun olmak, belirli yaş sınırının altında olmak ve gerekli belgelere sahip olmak gibi şartlar yer alıyor.

Adayların KPSS (B) grubu puanları esas alınarak, yazılı veya sözlü sınava tabi tutulmaksızın değerlendirileceği bu süreç, Ordu Üniversitesi'nin çeşitli birimlerinde istihdam fırsatı sunuyor.

Başvurular, belirtilen tarihler arasında, istenilen belgelerle birlikte Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı'na şahsen yapılacak. Seçilen adaylar, sağlık, güvenlik ve diğer ilgili mevzuatlara uygun olarak görevlerine başlayacaklar.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ ve ZAMANI

1- Adaylar ilan edilen ilan numaralı kadrolardan ancak birine başvuru yapabilir. Aynı ilan dönemi içinde birden fazla ilan numaralı kadroya başvurusu bulunduğu tespit edilen adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır.

2- Adaylar ilanın Resmi Gazete’ de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde (mesai bitimine kadar) başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapacaklardır. Eksik belgeli veya süresi içinde yapılmayan başvurular ile posta, kargo, faks veya internet üzerinden yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru Kılavuzu: https://kamuiscialimi.com/d/file/2024-77-605-ilan-euygulama.pdf

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.