Personel alımı başlatıldı yeni personeller alınacak! SEDDK!

Personel alımı başlatıldı yeni personeller alınacak! SEDDK!

Açıktan alım yoluyla, 6 Memur, 6 Sekreter ve 4 Hizmetli olmak üzere toplam 16 yeni çalışanı bünyesine katacak olan SEDDK, adayların 657 sayılı Devlet Memurları kanununa göre olacaktır.

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK), kamu hizmeti alanında kariyer yapmak isteyen adaylar için çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu.

Personel alımı başlatıldı yeni personeller alınacak! SEDDK!

Açıktan alım yoluyla, 6 Memur, 6 Sekreter ve 4 Hizmetli olmak üzere toplam 16 yeni çalışanı bünyesine katacak olan SEDDK, adayların 657 sayılı Devlet Memurları kanununa göre olacaktır. Ayrıca kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıması ve ÖSYM tarafından yapılan KPSS' ye katılmış olmaları gibi özel koşulları yerine getirmeleri gerektiğini belirtti.

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu için adaylar, 1-15 Mart 2024 tarihleri arasında e-Devlet üzerinden veya Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) aracılığıyla başvuruda bulunabilecekler. Bu önemli fırsat, kamu sektöründe istihdam edilmek isteyen adaylar için değerlendirilmesi gereken bir seçenektir.

SEDDK, sözlü sınav yöntemiyle gerçekleştirilecek olan giriş sınavının İstanbul'da yapılacağını ve sınav tarihlerinin pozisyona göre 26-28 Mart 2024 arasında değişiklik göstereceğini duyurdu. Başvuru sonuçları ve sınavla ilgili diğer tüm duyurular, kurumun resmi internet sitesi (https://www.seddk.gov.tr) üzerinden yapılacak.


01.03.2024


15.03.2024

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.