SAVUNMA SANAYİİ BAŞKANLIĞI Genel İdare Hizmetlerine personel alınacak

SAVUNMA SANAYİİ BAŞKANLIĞI Genel İdare Hizmetlerine personel alınacak

SAVUNMA SANAYİİ BAŞKANLIĞI Genel İdare Hizmetlerine personel alınacak

Savunma Sanayii, çeşitli öğrenim dallarından mezun adaylar arasından Savunma Sanayii Uzman Yardımcısı olarak görev yapacak personel alımı yapacaktır.

SAVUNMA SANAYİİ BAŞKANLIĞI GENEL İDARE HİZMETLERİNE PERSONEL ALINACAK

Sözlü sınav yöntemi ile gerçekleştirilecek olan bu alımda, başvuru şartları arasında Türk vatandaşlığı, ilgili lisans programlarından mezuniyet, 35 yaş altı olma, KPSS'den 85 ve üzeri puan alma ve İngilizce dil bilgisine sahip olma gibi kriterler bulunmaktadır.

GENEL İDARE HİZMETLERİNE PERSONEL ALINACAK

Başvurular, 2-16 Şubat 2024 tarihleri arasında Savunma Sanayii Başkanlığı'nın internet sitesi üzerinden elektronik ortamda yapılacak.

Adaylar, KPSS puan sıralamasına göre değerlendirilecek ve en yüksek puanlılardan başlayarak belirlenen kontenjanın dört katı kadar aday sözlü sınava çağrılacaktır. Sözlü sınavda başarı puanı olarak en az 70 puan alınması gerekmektedir.

Başvuru Kılavuzu: https://kamuiscialimi.com/d/file/savunma-sanayii-baskanligi-genel-idare-hizmetlerine-personel-alinacak.pdf

Kaynak:Haber Merkezi

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.