Acunmedya Akademi Eğitim Programlarıyla İş Bulmak Çok Kolay

Acunmedya Akademi Eğitim Programlarıyla İş Bulmak Çok Kolay

Acun Ilıcalı’nın başlattığı “Eğitim Programları” sayesinde birçok kişi iş sahibi oldu. Televizyon bölümü, Gastronomi bölümü ve Dijital bölümlerine ait eğitimler.

Acun Ilıcalı Nişantaşı Üniversitesi “Acunmedya Akademi” ile Ünlü televizyoncuların, kıdemli şeflerin, dijital üstadlarının yönetiminde, uygulamalı olarak ve staj imkanlarıyla hayalin gerçek olabilir.

Hayalin İşin Olsun

Eğitmen kadrosunda ünlü televizyoncular, uzman akademisyenler, deneyimli aşçılar, duayen şefler ve dijital dünyanın üstadlarının bir araya geldiği Acunmedya Akademi eğitim programlarıyla kolay iş bulma veya kendi işini kurma imkanı bulacaksınız. Bu sayede hayal ettiklerinizi kolayca gerçekleştirebileceksiniz.

acun-medya.jpg

Acunmedya Eğitim Programları

  • TELEVİZYON BÖLÜMÜ; İleri Televizyonculuk Eğitimi.
  • GASTRONOMİ BÖLÜMÜ; Profesyonel aşçılık eğitimi, Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi ve Prochef Eğitimi.
  • DİJİTAL BÖLÜMÜ; Dijital İçerik ve Yayıncılık Eğitimi, Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi, Google Reklamcılığı Eğitimi ve CRM ve Salesforce Eğitimi.

Acunmedya Akademi Diploması

Acunmedya tarafından alınan eğitimleri başarılı bir şekilde tamamlayan adaylara verilecek ve Tüm Dünyada geçerli olacak “Acunmedya Akademi Diploması” sayesinde bir çok olanaklara sahip olacaklar.

Acunmedya Akademi Öğrencilerinin Ayrıcalıkları Nelerdir?

Acunmedya Akademi ve Nişantaşı Üniversitesi verdiği eğitim ile birlikte yurt içi ve yurt dışı staj imkanlarıyla beraber gelen iş imkanları sayesinde hayal ettiklerine ulaşma imkanı sunacaktır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.