Bakan Duyurdu SGK Görevde Yükselme Sınavı Yapacak

Bakan Duyurdu SGK Görevde Yükselme Sınavı Yapacak

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat BİLGİN Twitter hesabından Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) çalışanlarını müjdeli haberi duyurdu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat BİLGİN Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personelinin kariyer planını gerçekleştirmelerine imkan sağlayacak “Görevde Yükselme Sınavı” hayırlı olsun. Mesajıyla sınav yapılacağını duyurdu.

Görevde Yükselme Sınavı 2021 Ne Zaman?

Peki, sınavda hangi unvanlarda Görevde Yükselme Sınavı yapılacak. Bakan açıklamasında tarih belirtmedi. Görevde Yükselme Sınavı kısa sürede yapılması bekleniyor. Şef ve Müdür unvanlarında Görevde Yükselme Sınavı bekleyen memurlar umduğunu bulabilecekler mi? İşte cevabı.

sosyal-guvenlik-bakanligi.jpg

Sosyal Güvenlik Kurumu Görevde Yükselme Sınavı İçin Yaptığı Duyuru;

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat BİLGİN Twitter hesabından duyurduğu sınav mesajından sonra Sosyal Güvenlik Kurumu Personel Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada detaylar belli oldu.

SGK Görevde Yükselme Sınavı Kadroları

  • Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü.
  • Mali Hizmetler Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü.
  • Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yardımcısı.
  • Mali Hizmetler Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yardımcısı.
  • Şef.
  • Uzman.

Unvan Değişikliği Sınavı Ne Zaman Olur?

Bakan açıklamasında Unvan Değişikliği Sınavı hakkında detay yer almadı. Kurum sınav açıklamasında bu detayların belli olmasını bekliyoruz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum