PAEM Sınav Duyurusu

PAEM Sınav Duyurusu

PAEM 6. dönem mülakat sınavı ne zaman? Giriş Belgesi sorgulama Nasıl Yapabilirim? PAEM sınav tarihi ve yerleri belli oldu. Haberimizde...

Polis Akademisi Başkanlığı, 6. dönem Polis Amirleri Eğitimi Merkezi mülakat sınav yerlerini duyurdu. PA tarafından yazılı sınavın ardından PAEM fiziki yeterlilik ve sözlü mülakat sınavı yapıyor. PAEM mülakatı ne zaman? sınav yerini nasıl öğrenebilirsiniz?

PAEM Nedir?

Emniyet Teşkilatının ihtiyacı olan polis amirlerini yetiştirmek üzere lisansüstü düzeyde eğitim veren parasız yatılı, üniformalı, beslenme, barınma ve sağlık giderlerinin devletçe karşılandığı mesleki eğitim-öğretim ve uygulama yapan eğitim kurumlarıdır.

paem-duyuru.jpg

Giriş Belgesi Sorgulamasını Nasıl Yapabilirim?

Polis Akademisi Başkanlığı, 6. Dönem İlk Derece Amirlik Eğitimi için sınav yeri sorgulamalarının e-devlet' ten gerçekleşeceğini bildirdi. Sınavlar 16 - 25 Kasım arasında olacaktır.

PAEM Sınav Yeri Sorgulama Sayfası İçin Tıklayınız.

PAEM Mülakatı Ne Zaman?

Polis Akademisi'nin yaptığı açıklamada, İlk Derece Amirlik Eğitimi için Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne öğrenci alımı için mülakatlar 16-25 Kasım 2021 tarihlerinde Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Yerleşkesinde yapılacaktır.

PAEM Sınav Yerimi Nasıl Öğrenelirim?
6. dönem PAEM fiziki yeterlilik ve sözlü mülakat sınav yerleri e-devlet üzerinden ilan edildi. Adaylar sınav giriş belgelerini e-devlet şifresi ile alabilecekler.

2021 PAEM Sınav Giriş Belgesi Sorgulama...

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.