POMEM 27. Dönem Mülakat Sonuçları Açıklandı

POMEM 27. Dönem Mülakat Sonuçları Açıklandı

POMEM 27. Dönem Mülakat Sonuçları sorgulama ekranı haberimizde. Uzun zamandır merakla beklenen son dakika POMEM mülakat sonuçları açıklandı.

POMEM 8 bin polis alımına ilişkin sürecin tamamlanmasının ardından merakla beklenen 27.Dönem POMEM mülakat sonuçlarını duyurdu. 2 Kasım 2021 sabahı erişime açılan POMEM sonuçları herkes tarafından uzun bir süredir bekleniyordu. POMEM sonuçları sorgulama ekranı ve detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Adaylar üç aşamadan geçerek sözlü mülakatlarını tamamlamış ve sonuçların açıklanmasını merakla bekliyorlardı. Yapılan değerlendirmeler neticesinde 27. Dönem POMEM sonuçları PA ile erişime açıldı.

poem-mulakat-sonuclari.jpg


POMEM Sonuçları Açıklandı!

27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Sonuçları Açıklandı

Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitesi üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğinde olacaktır.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitesinde açıklanacak olup yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitesini takip etmeleri gerekecektir.

Tüm adaylara çıkan ilan doğrultusunda duyurulur.

POMEM 27. Dönem Mülakat Sonuçları İçin Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.