105 Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusunda Son Günler

105 Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusunda Son Günler

İstanbul Üniversitesi 105 4/B Sözleşmeli Personel Alımını KPSS puanını esas alarak yapacaktır. Başvurular Ne Zaman Bitiyor? İşte detaylar.

İstanbul Üniversitesi Resmi Gazete' de çıktığı ilan doğrultusunda sözleşmeli personel alacağını açıkladı. Hangi Unvanlarda Alım Yapılıyor? Haberimizde.

Başvurumu Nasıl Yapabilirim?

Başvuruda bulunabilmek için adaylar www.istanbulc.edu.tr ve personel.istanbulc.edu.tr/ adresindeki Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak istenilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat edebileceklerdir.

stanbul-universitesi.jpg

Başvurular Ne Zaman Bitiyor?

Başvuru yapmak isteyen adaylar 23 Kasım 2021 tarihine kadar başvuruda bulunabileceklerdir.

Hangi Unvanlarda Alım Yapılıyor?

6 Büro Personeli, 84 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi), 1 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Laboratuvar), 3 Sağlık Teknikeri (Radyoloji), 6 Sağlık Teknikeri (Anestezi), 1 Sağlık Teknikeri (Diş Protez), 1 Sağlık Teknikeri (Otopsi), 1 Sağlık Teknikeri (Veteriner Sağlık), 1 Diyetisyen, 1 Fizyoterapist olmak üzere toplam 105 personel alınacak.

Cerrahpaşa Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları

Başvuruda bulunan adayların başvuruları Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar 7 iş günü içinde www.istanbulc.edu.tr ile https://personel.istanbulc.edu.tr/ adresinde yayınlanacaktır.

Başvuruda Aranılan Şartlar ve İstenilen Belgeler İçin Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.