Ardahan Üniversitesi 4500 Maaşla 25 Personel Alıyor

Ardahan Üniversitesi 4500 Maaşla 25 Personel Alıyor

Ardahan Üniversitesi yaptığı duyuru ile değişik unvanlarda 25 personel alacak. Başvuru tarihi, istenen belgeler ve daha fazlası haberimizde.

Ardahan Üniversitesi çıktığı ilan doğrultusunda münhal bulunan kadrolarda istihdam edilmek üzere 5 Büro Personeli, 9 Destek Personeli (Temizlik), 1 Teknisyen (Elektrik), 1 Teknisyen (Mobilya Dekorasyon), 1 Teknisyen (Görüntü ve Ses Sistemleri) ve 8 Koruma ve Güvenlik Görevlisi olmak üzere toplam 25 sözleşmeli personel alacak.

Ardahan Üniversitesi Personel Alımı

İlana çıkan Ardahan Üniversitesi yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacağını açıkladı.

Başvuru Yeri ve Tarihi

Söz konusu alım için adaylar başvurularını 11-25 Kasım 2021 tarihleri arasında www.ardahan.edu.tr internet sitesinde Duyurular bölümünde bulunan başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulup fotoğraf yapıştırmak ve imzalamak suretiyle istenen belgelerle birlikte Ardahan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Yenisey Kampüsü Rektörlük Binası Kat: 3 Çamlıçatak / Ardahan adresine şahsen veya posta yolu ile başvuru işlemleri gerçekleştirilecektir.

ardahan-universitesi.jpg

Başvuru Şartları

  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,
  • Başvuru bitim tarihi itibariyle 30 yaşını bitirmemiş olmak,
  • Koruma ve Güvenlik Görevlisi unvanlarına başvuracak adaylar için 5188 sayılı Kanunun 10. maddesindeki şartları taşıyor olmak, özel güvenlik sertifikasıyla birlikte göreve başlayacağı tarih itibariyle geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak. Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmamak,
  • Belirtilen öğrenim düzeyi mezunu olmak, aranan nitelikleri taşımak ve belgelendirmek,
  • Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS P3 puanına, önlisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS P93 puanına, ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS P94 puanına sahip olmak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Başvuru formu. (www.ardahan.edu.tr adresinden temin edilecektir.)
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi. (e-Devlet üzerinden alınan doğrulama kodlu belge kabul edilecektir.)
  • Diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi. (e-Devlet üzerinden alınan doğrulama kodlu belge kabul edilecektir.)
  • 2020 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi. (e-Devlet üzerinden alınan doğrulama kodlu belge kabul edilecektir.) Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Ardahan Üniversitesi Personel Alım İlan Metni İçin Tıklayınız.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.