Çağdaş Çorap Anonim Şirketi İŞKUR Üzerinden 40 Personel Alımı Yapacak

Çağdaş Çorap Anonim Şirketi İŞKUR Üzerinden 40 Personel Alımı Yapacak

Çağdaş Çorap Anonim Şirketi yaptığı ilan ile 40 paketleme personeli Alacak. İlkokul, Lise ve Dengi mezunu olma şartı! Personele Servis Desteği ve Yemekhane Desteği verilecek.

İŞKUR üzerinden ilana çıkan Çağdaş Çorap Anonim Şirketi, çorap üretim firmasında paketle bölümünde vardiyalı olarak ( 07:00 / 15:00 - 15:00 / 23:00 ) çalıştırmak üzere kadın personeller alınacaktır.

Çağdaş Çorap Anonim Şirketi

İstanbul’da çalıştırılmak üzere çorap üretim firmasında paketle bölümünde çalıştırılacak 40 paketleme personeli alacak. Paketleme bölümünde çalıştırmak üzere 20 ile 40 yaş arası kadın personeller alınacaktır.

İŞKUR İşçi Alımı Şartları

En az İlkokul Mezunu, En Fazla Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Mezunu,
20 ile 40 yaş arasında olmak,
Vardiyalı sistemde çalışabilecek.

paketleme-iscisi-alimi.jpg

Başvuru Şekli ve Tarihi

İlana başvurmak isteyen adaylar başvurularını 18 Ocak 2022 tarihine kadar İŞKUR iş arayanlar kategorisinden Çağdaş Çorap Anonim Şirketine başvurularını yapabileceklerdir.
Ayrıca, adaylar 0212 675 18 18 nolu telefondan bilgi alabilirler.

Çalışma Adresi Bilgisi

Adaylar İkitelli OSB Mahallesi Hürriyet Bulvarı Deparko Sanayi Sitesi No:1/7A Başakşehir İstanbul adresinde çalışacaklardır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.