Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 12 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alıyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 12 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alıyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yayınlamış olduğu ilan doğrultusunda çeşitli unvanlarda istihdam edilmek üzere 12 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağını duyurdu. Ayrıntılar haberimizin devamında.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 3 Kıdemli Java Yazılım Uzmanı, 1 Java Kurumsal Mimar, 1 Proje Yöneticisi, 1 Veri Tabanı Uzmanı, 1 Kıdemli .NET Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Bilgi Güvenliği Takım Lideri, 1 Sistem Uzmanı, 1 Java Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Ağ Uzmanı ve 1 Veri Tabanı Uzmanı olmak üzere toplam 12 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

Söz konusu unvanlarda;

A Grubu için;

1 Java Kurumsa Mimar, 1 Proje Yöneticisi ve 1 Veri Tabanı Uzmanı alımı için aylık brüt sözleşme ücreti tavan katsayısı 4 kata kadar

B Grubu için;

3 Kıdemli Java Yazılım Uzmanı, 1 Kıdemli .NET Yazılım Geliştirme Uzmanı ve 1 1 Bilgi Güvenliği Takım Lideri alımı için aylık brüt sözleşme ücreti tavan katsayısı 3 kata kadar

C Grubu İçin;

1 Sistem Uzmanı, 1 Ağ Uzmanı, 1 Veri Tabanı Uzmanı ve 1 Java Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için aylık brüt sözleşme ücreti tavan katsayısı 2 kata kadar ödenecek.

Başvuru Tarihleri;

Adaylar başvurularını 21 Eylül 2021 - 11 Ekim 2021 tarihleri arasında sat 23.59’ a kadar e-Devlet üzerinden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinde belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştirecek. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurular için gerekli koşullar, istenilen belgeler, sınav süreci ile ilgili diğer bilgiler Bakanlığın internet adresinde www.csgb.gov.tr/duyurular ve Kariyer Kapısı Platformunda Kamuoyuna duyurulur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.