Çikolata Fabrikasına 30 Personel Alınacak

Çikolata Fabrikasına 30 Personel Alınacak

NİN Çikolata Sanayi İç ve Dış ticaret Anonim Şirketi yaptığı ilan ile 30 Paketleme Personeli alacak. En az ilköğretim mezunu olma şartı!

İŞKUR üzerinden ilana çıkan NİN Çikolata Sanayi İç ve Dış ticaret Anonim Şirketi, Çikolata ve Çikolatalı Ürünler Üretim işlerinde görevlendirmek üzere tam zamanlı personel alacağını duyurdu.

İŞKUR İş İlanları

Ankara’da çalıştırılmak üzere 18-40 yaş arası bay ve bayan Çikolata Fabrika üretim sahası içerisinde, çalıştığı tesislerdeki imalatların kalite ve hijyen kurallarına uygun olarak standartlar içinde yapılması için talimatlara göre hareket edip ve çalışabilecek 30 Paketleme işçisi alınacak.

NİN Çikolata İşçi Alımı Duyurusu

NİN Çikolata Sanayi İç ve Dış ticaret Anonim Şirketi 30 Paketleme İşçisi alımı yapacak. Deneyim şartı aranmayacak olup, adayların an az İlköğretim mezunu olmaları gerekmekte.

kur-is-arayanlar.jpg

Başvuru Şekli ve Tarihi

İlana başvurmak isteyen adaylar başvurularını 06 Ocak 2022 tarihine kadar İŞKUR iş arayanlar kategorisinden NİN Çikolata Sanayi İç ve Dış ticaret Anonim Şirketine başvurularını yapabileceklerdir.

Ayrıca, adaylar 0506 649 08 58 nolu telefondan bilgi alabilirler.

Başvurmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Çalışma Adresi Bilgisi

Adaylar Malıköy Anadolu OSB 12 Cad.No:12 Temelli Sincan-Ankara adresinde çalışacaklardır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.