Cumhuriyet Üniversitesi 79 Sözleşmeli Personel Alıyor

Cumhuriyet Üniversitesi 79 Sözleşmeli Personel Alıyor

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi yayımlamış olduğu ilan doğrultusunda farklı unvanlarda 79 Sözleşmeli Personel alımı gerçekleştirecek.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi yapacağı alımlar kapsamında açık bulunan kadrolarda istihdam edilmek üzere 79 Sözleşmeli Personel alımı yapacak. Söz konusu alıma başvuru yapacak adaylarda Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın alım yapılacak.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Personel Alımı

İlana çıkan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 10 Büro Personeli, 24 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 5 Tekniker, 5 Teknisyen ve 35 Destek Personeli olmak üzere toplam 79 kamu personel alımı yapacak.

Başvuru Yeri ve Tarihi

Yapılacak alıma başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 11-25 Kasım 2021 tarihleri arasında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi resmi internet sayfası www.cumhuriyet.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek) Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Posta, fax ve internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

cumhuriyet-universitesi.jpg

Başvuru Şartları

  • 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, lisans mezunlarında KPSSP3, önlisans mezunlarında KPSSP93 ve lise mezunlarında KPSSP94 puan türleri dikkate alınacaktır.
  • 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavında en az 60 ve üzeri puan almış olmak.
  • İş tecrübelerinde SGK dökümleri ve çalıştıkları kurumlardan aldıkları belgeler birlikte değerlendirilecektir.
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53’üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile engeli bulunmamak. (Kazanan adaylardan Tam teşekküllü Üniversite veya devlet hastanelerinden alınacak nöbet usulünde çalışmasında sakınca yoktur ibareli sağlık raporu ile bu durumu belgelemeleri istenecektir.)

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Başvuru formu (Bilgisayar ortamında doldurulacaktır).
  • Mezuniyet belgesi (Barkodlu E-devlet çıktısı kabul edilecektir).
  • 2020 KPSS (B) Grubu Sınav Sonuç Belgesi.
  • Tecrübe istenen pozisyonlara başvuran adaylar için, Çalışma Belgesi ve SGK Dökümü veya Hizmet Belgesi (SGK Dökümü Barkodlu E-devlet çıktısı da kabul edilecektir).
  • Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuran adaylar için; Güvenlik Görevlisi kimlik kartı fotokopisi.
  • Sertifika veya Belge (Başvurulan unvanda isteniyorsa fotokopisi).

Sözleşmeli Personel Alımı İlan Metni İçin Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.