Elazığ Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (Silahlı) Güvenlik Görevlisi Alıyor

Elazığ Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (Silahlı) Güvenlik Görevlisi Alıyor

SYCS İnşaat Çimento Madencilik Turizm Eğitim Petrol Ürünleri Su Ve Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi yaptığı ilan ile 7 Silahlı Güvenlik Görevlisi Alacak.

Elazığ Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü üzerinden ilana çıkan SYCS İnşaat Çimento Madencilik Turizm Eğitim Petrol Ürünleri Su Ve Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, Firmanın güvenlik işlerinde görevlendirmek üzere tam zamanlı personel alacağını duyurdu.

İŞKUR Üzerinden Silahlı Güvenlik Görevlisi Alım Duyurusu

Elazığ’da çalıştırılmak üzere şirketin sahası içerisinde, güvenliğini sağlayacak silahlı 7 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Adaylarda en az Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezun olma şartı aranacak.

Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Silahlı güvenlik görevlisi sertifikası olan askerliğini yapmış, 20-30 yaş aralığında erkek güvenlik görevlisi istihdam edilecektir.
Başvuranların İŞKUR ilan başvuru sayfasından cv leri incelenecektir.

zel-guvenlikci-alimi.jpg

Başvuru Şekli ve Tarihi

İlana başvurmak isteyen adaylar başvurularını 31 Ocak 2022 tarihine kadar İŞKUR iş arayanlar kategorisinden SYCS İnşaat Çimento Madencilik Turizm Eğitim Petrol Ürünleri Su Ve Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi başvurularını yapabileceklerdir.

Çalışma Adres Bilgisi

Adaylar Kuşsarayı Köyü 81409 Nolu Maden Ocağı Baskil Elazığ adresinde çalışacaklardır.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.