Erzurum Teknik Üniversitesi En Az Lise Mezunu 20 Personel Alıyor

Erzurum Teknik Üniversitesi En Az Lise Mezunu 20 Personel Alıyor

Erzurum Teknik Üniversitesi farklı pozisyonlarda sözleşmeli 20 personel alımı yapacağını çıktığı ilanla duyurdu. 2020 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Erzurum Teknik Üniversitesi yaptığı duyuru ile bünyesine personel alımı yapacak. Yapılacak unvanlara bakıldığında 2 Büro Personeli, 11 Temizlik Görevlisi ve 7 Koruma ve Güvenlik Görevlisi olmak üzere toplam 20 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

Erzurum Teknik Üniversitesi Personel Alımı İçin Aranan Şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.
7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.
2020-KPSS’den; lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim mezunları için ise KPSS P94 puanına sahip olmak.
Başvuracak adayların 2020 yılı KPSS (B) grubu sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Belirtilen puan türünden farklı puan türünden veya ilgili puan türünde 60 puanın altında puanla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak.

erzurum-teknik-universitesi-isci-alimi.jpg

Kamu Personel Alımı başvurusunda istenen belgeler

Başvuru Formu Üniversitenin internet sayfasından temin edilecektir. (Fotoğraflı ve imzalı), (İlan kodu ve unvanı belirtilmek zorundadır),
Özgeçmiş,
2020 KPSS Sonuç Belgesi,
1 (bir) adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır)
Adli Sicil Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
Güvenlik personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı,
Sertifika istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. (e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilir.)
Nüfus Cüzdan Sureti. (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
Diploma veya Mezun Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
Başvuru süresi içerisinde alınmış olması kaydıyla güvenlik görevlisi pozisyonları için beden kitle endeksini gösterir belgenin aslı (resmi veya özel sağlık kuruluşlarından/merkezlerinden başvuru süresi içerisinde alınan belgede boy uzunluğu ile beden kitle endeksi açıkça belirtilmiş olacaktır.)

Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Tarihi ve Şekli

Adaylar başvurularını 02–16 Şubat 2022 tarihleri arasında başvuru formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgeleri eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Erzurum Teknik Üniversitesi Personel Alım İlan Metni ve Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.