Gaziantep Üniversitesi Çok Sayıda Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Gaziantep Üniversitesi Çok Sayıda Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Gaziantep Üniversitesi farklı unvanlarda 22 Sözleşmeli personel alacağını duyurdu. İşe başvuracak adaylar için başvurular başladı. İlana dair merak edilenler haberimizde.

Gaziantep Üniversitesi 2020 yılı KPSS (B) grubu puanına göre 22 kamu personel alımı yapacak. İşe alınan personeller Gaziantep Üniversitesi Hastanelerinde görevlendirileceklerdir. Yapılan ilana göre 8 Diğer Sağlık Personeli, 10 Sağlık Teknikeri ve 4 Röntgen Teknisyeni olmak üzere 22 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Başvuru Yapacak Adaylarda Aranan Koşullar

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Taksirli Suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,
 • Başvuru tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,
 • 657 sayılı Kanununun 53'üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engeli bulunmamak,
 • Daha önceden kurumumuzda çalışırken kurumumuzca iş akdi fesih edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.
 • KPSS (B) grubu sınavlardan Lisans mezunları için KPSS P3, önlisans mezunları için ise 2020 KPSS P93 puanı esas alınacaktır.

gaziantep-universitesi-personel-alim-duyurusu.jpg

Gaziantep Üniversitesi Personel Alımı İçin Aranan Özel Şartlar

 • Başvuracak adayların, başvurduğu nitelik kodunun karşısında yer alan aranılan niteliklerin tamamını taşıyor olması ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir.
 • 2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak. (Lisans mezunları için KPSS P3, Önlisans mezunları için ise KPSS P93) Adayların KPSS puanı ile başvurduğu nitelik kodunda aranan öğrenim şartına uygun olması gerekmektedir.
 • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
 • Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumun bulunmaması.

Müracaat İçin İstenen Belgeler

 1. KPSS Sonuç Belgesi
 2. Tecrübe istenilen pozisyonlar için meslek kodunu gösterir SGK hizmet dökümüyle birlikte resmi veya özel kuruluşlardan başvuru tarihleri içerisinde alınmış iş deneyim belgesi (Islak imzalı olarak başvuru formuna eklenecektir.)
 3. Sertifika istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti,
 4. Nüfus Cüzdan Sureti. (E-devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)
 5. Diploma veya Mezun Belgesi, (E-devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

Başvuru Şekli, Yeri ve Zamanı

Adaylar başvurularını 01-15 Nisan 2022 tarihleri arasında Üniversitenin Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

22 Sözleşmeli Personel Alım İlan Metni İçin Tıklayınız.

Gaziantep Üniversitesi İletişim Bilgisi

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığı 0342 317 1310

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.