İLKSAN Genel Müdürlüğüne 20 Personel Alınacak

İLKSAN Genel Müdürlüğüne 20 Personel Alınacak

İlkokul Öğretmenleri Sağlık Sosyal Yardım Sandığı Genel Müdürlüğü (İLKSAN) farklı unvanlarda toplam 20 kamu personeli alacağını duyurdu. Alımlar ne zaman başlıyor? Hangi unvanlarda alım yapılacak işte detaylar.

İlkokul Öğretmenleri Sağlık Sosyal Yardım Sandığı Genel Müdürlüğü (İLKSAN) yaptığı ilan ile Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını açıkladı. Genel Müdürlüğün boş bulunan kadrolara yerleştirme yapmak üzere, 16 Uzman Yardımcısı (Biri, engelli kadrosunda istihdam edilmek üzere), 2 eri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (V.H.K.İ.), 1 Yazılım Koordinatörü ve 1 Yazılımcı olmak üzere toplam 20 personel alınacak.

Pozisyon Sayısı, Öğrenim Seviyesi ve Meslek Bilgisi

  • 11 Uzman Yardımcısı (İktisat, İşletme, Maliye, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunu)
  • 2 Uzman Yardımcısı İletişim Fakültesi Mezunu
  • 2 Uzman Yardımcısı Aktüerya Bilimleri Bölümü Mezunu
  • 1 Uzman Yardımcısı (Engelli Kadrosu) İktisat, İşletme, Maliye, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunu
  • 2 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Bilgi Yönetimi Bölümü Ön lisans Mezunu

lksan-genel-mudurlugu.jpg

Yazılım Koordinatörü ve Yazılımcı İçin Aranan Mezuniyet Bilgisi

4 yıllık eğitim veren Üniversitelerin; Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve bunların dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile Bilgisayar, Bilgisayar Öğretmenliği, Matematik, İstatistik, Fizik ve Astronomi Uzay Bilimleri vb. bölümlerinden mezun olmak.

Geçerli KPSS Puan ve Puan Türleri

Geçerli KPSS Puan türlerinden İktisat, İşletme, Maliye, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Lisans Mezunları için KPSS P8, P14, P19, P22, P26, P33, P40, P44, P48, İletişim Fakültesi Lisans Mezunları için KPSS P3, Aktüerya Bilimleri Bölümü Lisans Mezunları için KPSS P3, P12, Engelli Kadrosunda istihdam edilmesi planlanan İktisat, İşletme, Maliye, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Lisans Mezunu engelli adaylar için KPSS P8, P14, P19, P22, P26, P33, P40, P44, P48 ve Bilgi Yönetimi Bölümü Ön lisans Mezunları için KPSS P93 puanından en az 70 (Yetmiş) puan almış olmak.

Çalışma Adresi

İşe başlayan adaylar İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı Genel Müdürlüğü, Demirkapı Sokak No: 24 Demirlibahçe Mamak/ANKARA adresinde hizmet vereceklerdir.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Adaylar başvurularını 14-18 Mart 2022 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.