İnönü Üniversitesi 158 Personel (Farklı Unvanlarda) Alıyor

İnönü Üniversitesi 158 Personel (Farklı Unvanlarda) Alıyor

İnönü Üniversitesi Değişik mesleklerde toplam 158 Sözleşmeli Personel alacağını açıkladı. Adayları sınava veya mülakata tabi tutmadan alım yapacak.

İnönü Üniversitesi 2020 KPSS (B) gurubu puan sıralaması esas alınmak kaydıyla yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın 158 personel alınacağını duyurdu. Sıralamaya giren adayların bir katı kadarda yedek personel listesi belirlenecek.

İnönü Üniversitesi Personel Alımı

Üniversite tarafından yapılan kamu personel alımı ilanına göre, 58 Hemşire, 3 Biyolog, 41 Sağlık Teknikeri, 3 Büro Personeli, 17 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek), 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Kadın), 3 Elektrikçi, 1 Motor Tamir Ustası, 6 Aşçı, 2 Destek Personeli ve 21 Temizlik Personeli olmak üzere toplam 158 “Sözleşmeli Kamu Personeli” alınacak.

nonu-universitesi-personel-ilnlari.jpg

İnönü Üniversitesi Personel Alımı İçin Adaylarda Aranan Diğer Koşullar

  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak.
  • 657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla başvuruda bulunulan sözleşmeli personel pozisyonunda 24 saat esasına dayalı çalışmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak. (Bu durum memuriyete girişte tam teşekküllü hastanelerden alınacak raporla tespit olunur.)
  • Başvuracak adaylardan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre kamu kurumlarında istihdam edilenlerin, “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.

Başvuruda İstenilen Belgeler

  • Başvuru Dilekçesi
  • e-devlet üzerinden alınan mezun belgesi çıktısı (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır)
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • KPSS Sonuç Belgesi (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır)
  • Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuracak adaylar için, ilan süresi içerisinde aile hekimliğinden alınmış boy, kilo ve beden kitle indeksini gösteren tek hekim raporu.
  • Deneyim ve/veya belgelendirme; alanla ilgili çalıştığı kurumda görev yaptığı süreleri gösteren kurum yazısı ile Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet döküm belgesiyle belgelendirilecektir.

İnönü Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Tarihi ve Nasıl Yapılacağı

Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 07-21 Aralık 2021 tarihleri arasında başvuru için istenilen belgelerle birlikte şahsen İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar teslim edilmesi gerekmektedir.

Anlık haberlerden haberdar olmanızı kolaylaştıracak bir yolda sosyal medya ve cep uygulamamızı indirerek olacaktır. Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz ve kolayca uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamu.isci.alimi.app

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kamuiscialimi.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.